Paula Tumala pręży się powabnie w mercedesie. Fani zwrócili uwagę na jej buty. To model za ponad 4 tys. zł

Paula Tumala w butach Louis Vuitton za ponad 4 tysiące złotych. Takie same jak Małgorzata Kożuchowska. Zobacz, jak modelka wygląda na co dzień.

Paula Tumala jest jednym z najbardziej udanych odkryć Donatana. Modelka, która swoją urodą powaliła na kolana cały świat podczas występu na Eurowizji 2014, niedawno została mamą. Na początku roku urodziła bliźniaczki – Nadię i Anastazję. To im poświęca każdą wolną chwilę. Dzieci są jej oczkiem w głowie. W wychowywaniu pociech wspierają ją mama, przyszła teściowa i partner – Karol.

Gwiazda okładek CKM-u w ciągu kilku miesięcy wyrosła na autorytet wśród młodych mam. Jej profil jest miejscem spotkań kobiet, które tak jak ona niedawno urodziły swoje pierwsze dzieci. Internautki wymieniają się poglądami na najróżniejsze tematy dotyczące macierzyństwa. Ale nie tylko. Ostatnio uwagę fanek Tumali skradły jej sportowe buty.

Paula Tumala w butach za 4 tysiące złotych

Paula wrzuciła zdjęcie z podróży, którym zapowiedziała niedzielny wideoczat. Ubrana w sportowy strój wygodnie rozsiadła się w aucie, gdy czekała na parkingu na swojego ukochanego. Przy okazji zaprezentowała swoje ponętne piersi. Również w tej pozornie codziennej sytuacji, prezentowała się bardzo ciekawie.

Gwiazda miała na sobie odblaskowy komplet dresowy najwyższej klasy. Do tej stylizacji dobrała luksusowe buty. Są to oryginalne, charakterystycznie zakrzywione buty sportowe od Louis Vuitton. Gwiazdy show-biznesu pokochały je już jakiś czas temu. W swojej garderobie mają je Małgorzata Kożuchowska, Maffashion i Joanna Koroniewska. Okazuje się, że skradły również serce Pauli Tumali. Nic dziwnego, że modelka nosi je tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Czy to te buty, które „oszczędzasz”, ale dziś założyłaś? – zapytała jedna z internautek.

Dodajmy, że za takie buty trzeba zapłacić ponad 4 tysiące złotych. Luksusowa marka mówi sama za siebie.


Buty Louis Vuitton

Buty Louis Vuitton

Buty Louis Vuitton

Buty Louis Vuitton

Małgorzata Kożuchowska w sportowych butach za 4 tysiące złotych. Jej mama wybrała klasyczne skórzane botki

Małgorzata Kożuchowska w sportowych butach za 4 tysiące złotych. Jej mama wybrała klasyczne skórzane botki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×