Patricia Kazadi w unikatowym płaszczu za 13 tysięcy złotych na salonach. Limitowany projekt to marzenie każdej fashionistki

Patricia Kazadi na Viva! Photo Awards 2022

Patricia Kazadi na Viva! Photo Awards 2022

Patricia Kazadi na imprezie Viva! Photo Awards pojawiła się w pięknej stylizacji. Czerwoną sukienkę skrywała pod płaszczem, który pochodzi z limitowanej kolekcji jednego z najlepszych światowych domów mody. Cena przyprawia o zawrót głowy.

Aktorka, piosenkarka, prezenterka i pasjonatka fotografii. Patricia Kazadi to kobieta posiadająca wiele talentów, co udowodniła przy najróżniejszych okazjach. Zagrała w kilku serialach, poprowadziła popularne formaty telewizyjne, nagrała płytę i wylansowała przebój w duecie z Mattem Pokorą, a od niedawna jest prowadzącą show Perfect Picture. Jak na pasjonatkę sztuki przystało, artystka nie stroni od udziału w wystawach. Ostatnio miała okazję podglądać prace innych podczas eventu Viva! Photo Awards.

Kazadi już dawno udowodniła, że ma świetne wyczucie stylu. Jej stylizacje są zawsze trafione i zgodne z trendami. Nie inaczej było podczas wspomnianej gali.

Patricia Kazadi w płaszczu za 13 tysięcy złotych

Kazadi na imprezie Vivy! pojawiła się w czerwonej sukni Violi Piekut. Od jej kreacji ciężko było oderwać wzrok, zwłaszcza że podkreślała ona jej wszystkie atuty. Dodatkowo prezentowała się bardzo efektownie w połączeniu z czarnym płaszczem z czerwonym akcentem. Okazuje się, że okrycie gwiazdy to dzieło jednego z najlepszych domów mody na świecie.

Jak udało się nam dowiedzieć, Kazadi wybrała płaszcz z limitowanej kolekcji brytyjskiej marki Alexander McQueen, której ogromną fanką jest m.in. księżna Kate. Projekt powstał w hołdzie projektantowi, który 11 lutego 2010 roku popełnił samobójstwo. Koszt takiego ekskluzywnego dodatku to 13 tysięcy złotych.

Piękna Patricia nie zakończyła wieczoru na imprezie poczytnego dwutygodnika o życiu gwiazd. Tuż po gali wybrała się do popularnego w Warszawie miejsca. Zdjęcia z wypadu udostępniła na Instastory.

Nie ma wątpliwości, że Kazadi ma za sobą długą noc, którą celebrowała m.in. razem z Kasią Zielińską.


Patricia Kazadi w płaszczu Alexandra McQueena

Patricia Kazadi w płaszczu Alexandra McQueena

Patricia Kazadi w sukience Violi Piekut

Patricia Kazadi w sukience Violi Piekut

Patricia Kazadi w sukience Violi Piekut

Patricia Kazadi w sukience Violi Piekut

Komentarze

 • Gośćxxxxx pisze:

  A dlaczego niby miałabym go chcieć ????

 • Gość pisze:

  haha folksdojcze z redakcji taki sam gnòj jak te „autorytety ktore nam dają..przerucgane na wszystkie strony świata..folksdojcze z niemieckiej redakcji nid publikują komentarzy ktore sa krytyką ich folksdojczów antypolskich pomoiotow skużbą okupantowi

 • ktos pisze:

  Szału nie ma, ładniejsze są w hm

 • Gość pisze:

  Jak inni walka bogów wygrałas nie ma czasu na głup..ty obiad trzeba gotować kromka chleba ze smalcem i skwarkami i ogórkiem 10zł a u jana wiadro smalcu 10 wiadro chleba 5 i wiadro ogorkow 5 mam jeszcze pół świni 2 króliki i 2 kurczaki w lodówce jakoś przeźyje te święta bez kiełków i to tyle

 • Gość pisze:

  Dla mnie wygląda jak stara torba, gdybyście nie napisali, że od płaszcz od McQueena to nawet nie zwrocilabym uwagi. tandetnie jak zawsze.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×