Oliwia Bieniuk godnie zastąpiła Anię Przybylską w pełnionej przez nią przez wiele lat roli. Ten debiut skupił na sobie uwagę wszystkich

Party Fashion Night 2022. Oliwia Bieniuk muzą Łukasza Jemioła

Party Fashion Night 2022. Oliwia Bieniuk muzą Łukasza Jemioła

Oliwia Bieniuk na Party Fashion Night 2022. Pojawiła się jako muza Łukasza Jemioła. Jak wyglądała? Zdjęcia.

Oliwia Bieniuk z impetem wkroczyła w świat show-biznesu. Wydaje się, że na stałe rozgościła się na salonach. Po świetnym debiucie, jakim był jej udział w Tańcu z gwiazdami, postawiła na aktorstwo. Wielki debiut zaliczy w kolejnym sezonie serialu Gliniarze, w którym – tak jak niegdyś jej mama w Złotopolskich – wcieli się w postać policjantki.

Przy okazji premiery filmu dokumentalnego o jej mamie Ania, nasza reporterka zapytała ją o to, jak jej się mieszka we własnym mieszkaniu w Warszawie, gdzie przyjechała studiować. Zdradziła, że ze względu na presję czasu nie przykładała większej uwagi do wystroju wnętrz. Zależało jej przede wszystkim, by było przytulnie:

Dobrze. Dopiero co się wprowadziłam, więc muszę się przyzwyczaić. Najbardziej podoba mi się moje łóżko. Mam świeżą pościel, bardzo wygodny materac. Mieszkanie mam tylko na 10 miesięcy. Później będziemy szukać czegoś większego albo innego. Pokój robiłam bardzo szybko i nie zastanawiałam się nad stylem. Ale wszystko jest na biało.

Zdradziła także, że dla partnera jest gotowa na wielką zmianę. Jeśli w stolicy znajdzie tego jedynego, mocno rozważy ewentualną przeprowadzkę na stałe:

Nie wiem, zobaczymy. Jak znajdę faceta, to może się przeprowadzę to Warszawy. Jestem singielką. Niezmiennie. Myślę, że teraz jest czas dla mnie i na razie nikogo nie wpuszczam, chociaż jestem otwarta.

We wtorkowy wieczór Oliwia Bieniuk pojawiła na wielki święcie mody. Pokazała się na Party Fashion Night 2022, jako muza Łukasza Jemioła. Jak wyglądała?

Party Fashion Night 2022: Oliwia Bieniuk muzą Łukasza Jemioła. Jak wyglądała?

Wtorkowa impreza to było prawdziwe święto mody. Oliwa Bieniuk pojawiła się wśród czołowych gwiazd polskiego show-biznesu. Tego wieczoru była muzą Łukasza Jemioła. To wyjątkowa współpraca, bo projektant niejednokrotnie ubierał Annę Przybylską.

Oliwia pokazała się w czarnej dopasowanej sukience z ciekawej tkaniny, o bardzo klasycznym kroju i cienkich ramiączkach. Uwagę przyciągało odważne wycięcie na nodze. Całość dopełniła długimi rękawiczkami i butami na wysokim obcasie.

Dodajmy, że wcześniej w roli muzy Jemioła występowała Małgorzata Socha. Zajrzyjcie do naszej galerii. Jak wam się podoba ta stylizacja?


Oliwia Bieniuk - Party Fashion Night 2022

Oliwia Bieniuk - Party Fashion Night 2022

Oliwia Bieniuk, Łukasz Jemioł - Party Fashion Night 2022

Oliwia Bieniuk, Łukasz Jemioł - Party Fashion Night 2022

Oliwia Bieniuk - Party Fashion Night 2022

Oliwia Bieniuk - Party Fashion Night 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×