Szukaj

Oscary 2021: Nowa fryzura Brada Pitta największą sensacją gali. Szczególnie tył robi wrażenie

Brad Pitt

Brad Pitt

Oscary 2021. Brad Pitt podczas ceremonii wręczał jedną ze statuetek. Na scenie pojawił się w nowej fryzurze. Od niedawna nosi kucyk.

Brad Pitt jest aktorem z niemałym dorobkiem artystycznym. Od lat pojawia się na planach, a jego grę aktorską doceniają krytycy. W zeszłym roku to oni wręczyli mu Oscara za najlepszą rolę drugoplanową w produkcji Quentina Tarantino Pewnego razu w… Hollywood, który miał swoją premierę w 2019 roku. Gwiazdor, gdy odebrał statuetkę, wygłosił przemówienie, w którym podziękował za nagrodę i przyznał, że przyszła pora, by zniknąć na chwilę i wrócić do robienia innych rzeczy.

Za kulisami spotkał wyjątkową osobę: Bradleya Coopera, z którym urządził sobie pogawędkę za kulisami. Panowie od dawna są przyjaciółmi i wspierają się w trudnych momentach. To dzięki wspomnianemu aktorowi Pitt wygrał z nałogiem alkoholowym, o czym opowiedział podczas jednego z eventów.

Oscary 2021: Brad Pitt w kucyku. Odważna metamorfoza

Brad Pitt gościł także podczas Oscarów 2021. Tym razem pojawił się, by wręczyć nagrodę dla najlepszej aktorki drugoplanowej. Prezentował się niezwykle elegancko. Włożył czarny garnitur, który połączył z białą koszulą, ciemną muszką i eleganckimi butami.

Uwagę przyciągała jednak jego fryzura, a szczególnie jej tył. Aktor, który do niedawna miał krótkie włosy, teraz nosi kucyk, Można przypuszczać, że metamorfozę przeszedł na potrzebę nowej roli.

Brad Pitt nosi kucyka, Oscary 2021

Brad Pitt nosi kucyka, Oscary 2021

Pitt przekazał statuetkę Yuh-Jung Youn, która jest pierwszą azjatycką aktorką nagrodzoną Oscarem od 1958 roku. Laureatka nie ukrywała swojego szczęścia. Była też zachwycona tym, że nagrodę wręczył jej idol. W swoim krótkim przemówieniu postanowiła nieco zażartować:

 To pan! Wreszcie Brad Pitt! Miło pana poznać. Gdzie pan był, kiedy kręciliśmy film?

Yuh-Jung Youn dodała, że od dawna śledziła Oscary. Nie spodziewała się jednak, że pewnego dnia stanie na scenie i odbierze tę prestiżową nagrodę. Z pełną listą laureatów możecie się zapoznać tutaj.


Brad Pitt z kitką – Oscary 2021

Brad Pitt z kitką – Oscary 2021

Brad Pitt z kitką

Brad Pitt z kitką

Brad Pitt nosi kucyka, Oscary 2021

Brad Pitt nosi kucyka, Oscary 2021

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×