Szukaj

Oscary 2020: Kasia Łaska w dwóch kreacjach. Jedną z nich miała na sobie Kinga Rusin podczas balu TVN-u

Kasia Łaska – Oscary 2020

Kasia Łaska – Oscary 2020

Oscary 2020: Kasia Łaska na gali wystąpiła w dwóch kreacjach – czarnej i beżowej. Obie stworzył dla niej duet Paprocki&Brzozowski. Jedna z nich przypominała tę, w której Kinga Rusin zachwyciła na balu TVN-u.

92. ceremonię wręczenia Oscarów 2020 rozpoczęła piosenka Chcę uwierzyć snom z filmu Kraina Lodu, którą wykonało aż dziewięć wokalistek pochodzących z różnych krajów. Każda z nich w swojej ojczyźnie dubbinguje postać głównej bohaterki. W tym zacnym gronie nie mogło zabraknąć „polskiej Elzy”, czyli Kasi Łaski.

Oscary 2020: Kasia Łaska w dwóch kreacjach

Nasza gwiazda zaśpiewała dwa wersy w języku ojczystym. Na scenie błyszczała jak milion dolarów, a wszystko to za sprawą pięknej kreacji, którą z myślą o dzisiejszej gali przygotował dla niej duet Paprocki&Brzozwski.

Beżowa suknia wyszywana połyskującymi kamieniami i cekinami przepięknie prezentowała się na podświetlonej na niebiesko scenie w Dolby Theatre. Kreacja swoim fasonem przypominała tę, w której Kinga Rusin oczarowała krytyków mody i internautów na balu TVN-u w 2017 roku.

Kasia Łaska na Oscarach 2020 zaprezentowała jeszcze jedną stylizację. Polka na czerwonym dywanie wystąpiła w czarnej, efektownej kreacji eksponującej ramiona. Szerokie rękawy i tren nadały całości eleganckiego, wieczorowego charakteru, podobnie jak dodatki. Gwiazda wybrała diamentową kolię i puzderko w srebrnym kolorze.

Które wcielenie Kasi bardziej wam przypadło do gustu? Nam oba.

Zobacz także: Oscary 2020: Polacy na czerwonym dywanie. Jak wypadli nasi?


Gwiazdy dubbingujące Elzę w zagranicznych wersjach Krainy Lodu – Oscary 2020

Gwiazdy dubbingujące Elzę w zagranicznych wersjach Krainy Lodu – Oscary 2020

Kasia Łaska (po środku) – Oscary 2020

Kasia Łaska (po środku) – Oscary 2020

Kasia Łaska – Oscary 2020

Kasia Łaska – Oscary 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×