Szukaj

Oscary 2019: Paweł Pawlikowski i Małgosia Bela na czerwonym dywanie wyglądali jak milion dolarów!

Paweł Pawlikowski, Małgorzata Bela, Oscary 2019

Paweł Pawlikowski, Małgorzata Bela, Oscary 2019

Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela na Oscarach 2019

Paweł Pawlikowski i Małgosia Bela na czerwonym dywanie przed rozdaniem Oscarów 2019. Para postawiła na klasykę i wyglądała jak milion dolarów. Zobacz zdjęcia.

Oscary 2019 były szczególnie ważne dla polskiej kinematografii, a wszystko za sprawą trzech nominacji dla filmu Zimna wojna. Paweł Pawlikowski ma ogromny powód dumy – jego dzieło walczyło o statuetki w kategoriach, które uważane są za jedne z najważniejszych, tj. zdjęcia, reżyser i film nieanglojęzyczny. Polak ostatecznie przegrał we wszystkich kategoriach z Romą, ale już samo znalezienie się w ścisłej czołówce nominowanych należy rozpatrywać w kategoriach sukcesu.

Tuż przed ogłoszeniem wyników, zgodnie z oscarową tradycją, wszyscy nominowani przeszli się po czerwonym dywanie rozłożonym przed Teatrem Dolby w Los Angeles. Wśród gwiazd nie mogło zabraknąć Pawła Pawlikowskiego i jego pięknej żony Małgosi Beli.

Polski duet prezentował się wyśmienicie. Pawlikowski postawił na elegancki, czarny smoking od Diora, zaś jego małżonka wybrała czarną cekinową kreację od Azzedine Alaïa, która spektakularnie mieniła się w blasku fleszy. Do swojej kreacji Bela dobrała mocny akcent w postaci „ciężkich” kolczyków z kamieniem w kolorze butelkowej zieleni, które świetnie zgrywały się z ozdobnymi aplikacjami przy dekolcie. Całości dopełniły kontrolowany nieład na głowie, makijaż z mocno zaakcentowanym okiem.

Para wyglądała jak milion dolarów, a ich zdjęcia z czerwonego dywanu można znaleźć na łamach internetowych wydań Vogue’a, Harper’s Bazaar czy People.

Zobaczcie, jak reprezentowali Polskę.

Oscary 2019 pod znakiem spektakularnych kreacji gwiazd: Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela, Jennifer Lopez, Lady Gaga, Emma Stone [DUŻO ZDJĘĆ]

Oscary 2019: Joanna Kulig jak wielka światowa gwiazda! Jej stylizacja powala na kolana!

MAGIA! Niesamowity występ Lady Gagi i Bradleya Coopera na Oscarach 2019! Brawom nie było końca [WIDEO]


Oscary 2019: Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela

Oscary 2019: Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela

Paweł Pawlikowski i Małgosia Bela – Oscary 2019, kreacja: Azzedine Alaïa

Paweł Pawlikowski i Małgosia Bela – Oscary 2019, kreacja: Azzedine Alaïa

Paweł Pawlikowski i Małgosia Bela za kulisami Oscarów 2019

Paweł Pawlikowski i Małgosia Bela za kulisami Oscarów 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×