Szukaj

Julia Roberts nie zaszczyciła obecnością czerwonego dywanu na Oscarach 2019. Pojawiła się za to na scenie i skradła wieczór!

Julia Roberts - Oscary 2019

Julia Roberts - Oscary 2019

Julia Roberts na gali wręczenia Oscarów 2019

Julia Roberts nie pojawiła się na czerwonym dywanie przed galą wręczenia Oscarów 2019. Gwiazda wręczała jednak nagrodę w ostatniej, najważniejszej kategorii – za najlepszy film. Gdy pojawiła się na scenie, wszyscy oszaleli. Jak wyglądała stylizacja aktorki? Jaką miała kreację? Zobaczcie zdjęcia!

Oscary 2019 wypełnione były wieloma niespodziewanymi zdarzeniami, a wyniki zaskoczyły chyba wszystkich. Na szczęście na czerwonym dywanie bez zmian – co roku zachwycająco. Na ściance pojawiło się wiele gwiazd, a ich kreacje na pewno zostaną zapamiętane na długo, jednak nie wszyscy zaszczycili swoją obecnością zgromadzonych przed wejściem fotografów. Julia Roberts ominęła tą część wieczoru i nie zjawiła się na czerwonym dywanie. Zaprezentowała się światu dopiero w ostatnich minutach imprezy, by wręczyć najważniejszą nagrodę wieczoru: nagrodę dla najlepszego filmu, którą zdobył Green Book.

Gwiazda nie była na czerwonym dywanie, ale wieczór bez wątpienia należał do niej. Postawiła na różową kreację z odważnym wycięciem, która odsłoniła jej zgrabne nogi i różowe sandałki na szpilce, dopełniające stylizację. Suknia podkreśliła talię gwiazdy, odsłoniła ramiona i plecy, a materiał z którego ją uszyto sprawił, że w ruchu aktorka wyglądała jakby płynęła. Swój look wykończyła rozpuszczonymi, lekko podkręconymi włosami i diamentową biżuterią, która rzucała się w oczy z daleka.

Jak wam się podoba?

Oscary 2019: Na after party Eltona Johna więcej gwiazd niż na czerwonym dywanie! Christina Ricci, Caitlyn Jenner, Paris Hilton, Katheryn Winnick, Heidi Klum, Nicole Scherzinger

Oscary 2019: Znamy zwycięzców! Sprawdź, kto wygrał w poszczególnych kategoriach

Oscary 2019: Joanna Kulig jak wielka światowa gwiazda! Jej stylizacja powala na kolana!


Julia Roberts - Oscary 2019

Julia Roberts - Oscary 2019

Julia Roberts - Oscary 2019

Julia Roberts - Oscary 2019

Julia Roberts - Oscary 2019

Julia Roberts - Oscary 2019

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×