Szukaj

Oscary 2019: Joanna Kulig jak wielka światowa gwiazda! Jej stylizacja powala na kolana!

Joanna Kulig Oscary 2019

Joanna Kulig Oscary 2019

Joanna Kulig na Oscarach 2019

Oscary 2019: Joanna Kulig w czarnej kreacji na uroczystej gali. Aktorka pojawiła się na czerwonym dywanie tydzień po porodzie i zachwyciła swoją kreacją. Towarzyszył jej Tomasz Kot.

Joanna Kulig poczyna sobie w Hollywood w najlepsze. Piękna polska aktorka, której kariera wystrzeliła jak z procy po premierze Zimnej WojnyCannes w 2018 roku, nie zamierza jednak zwalniać tempa. Od kiedy przeniosła się do Los Angeles, w których urodziła swoje pierwsze dziecko, aktorka pojawia się na najważniejszych branżowych imprezach w show-biznesie. Widziano ją już na kilkunastu czerwonych dywanach, teraz przyszedł czas na najważniejszy. Kulig zjawiła się na 91. gali rozdania Oscarów i zachwyciła swoim wyglądem.

Polka zasiadła wśród największych światowych gwiazd, wśród których błyszczała jak diament. Gwiazda od kiedy zagrała Zulę w Zimnej wojnie zmieniła styl na bardziej klasyczny. W Hollywood bryluje w stonowanych stylizacjach, tak też było 24 lutego w Teatrze Dolby. Joanna, która tydzień temu została mamą, na Oscarach 2019 zaprezentowała się w czarnej kreacji na ramiączkach, którą uzupełniła długimi diamentowymi kolczykami.

Joanna do swojej czarnej sukni dobrała wyrazisty makijaż, w którym główną rolę odegrały usta pomalowane na krwistoczerwony kolor, włosy zaś lekko pofalowała przy końcach, dokładnie tak, jak robiły to największe ikony lat 70.

Obok gwiazdy zasiadł jej filmowy partner – Tomasz Kot, który podobnie jak większość mężczyzn wybrał czarny garnitur.

Zobaczcie, jak Joanna Kulig i Tomasz Kot prezentowali się na Oscarach 2019. W galerii znajdziecie również zdjęcia Pawła Pawlikowskiego i Małgosi Beli.

Oscary 2019 pod znakiem spektakularnych kreacji gwiazd: Paweł Pawlikowski i Małgosia Bela, Jennifer Lopez, Lady Gaga, Emma Stone [DUŻO ZDJĘĆ]

Oscary 2019: Paweł Pawlikowski i Małgosia Bela na czerwonym dywanie wyglądali jak milion dolarów!

Oscary: Tych spektakularnych kreacji świat nigdy nie zapomni! Zobaczcie te, które przeszły do historii!


Joanna Kulig na rozdaniu Oscarów 2019

Joanna Kulig na rozdaniu Oscarów 2019

Joanna Kulig – Oscary 2019

Joanna Kulig – Oscary 2019

Joanna Kulig na Oscarach 2019

Joanna Kulig na Oscarach 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×