Szukaj

Jennifer Lopez nie popełniła błędu z Grammy! Za stylizacje z Oscarów należą się jej owacje na stojąco!

Jennifer Lopez - Oscary 2019

Jennifer Lopez - Oscary 2019

Jennifer Lopez na gali wręczenia Oscarów 2019

Jennifer Lopez pojawiła się na 91. gali wręczenia Oscarów 2019 w Los Angeles. Wokalistka nie powtórzyła wpadki z czerwonego dywanu na Grammy 2019 i pojawiła się w widowiskowej sukience. Jak wyglądała jej stylizacja? Czy była najlepiej ubraną gwiazdą na wydarzeniu? Zobaczcie zdjęcia!

Oscary 2019 co roku wywołują ogromne emocje. Nie chodzi jednak tylko o filmy czy aktorów nominowanych do najbardziej prestiżowych statuetek w całym show-biznesie. Chodzi również o kreacje, w których gwiazdy pojawiają się na czerwonym dywanie. W tym roku nie obyło się bez spektakularnych kreacji i stylizacji zapierających dech w piersi, ale najbardziej wartym uwagi jest na pewno sposób, w jaki Jennifer Lopez odbiła się od „dna”. Po okropnej wpadce ze stylizacją na Grammy 2019, którą wyśmiał właściwie cały Internet, diwa postanowiła wrócić do znanego wszystkim stanu rzeczy – czyli do zachwycania.

Na czerwonym dywanie przed rozpoczęciem gali Jennifer pojawiła się w towarzystwie ukochanego Alexa Rodrigueza. Gwiazda postawiła na prostą, ale efektowną stylizację – suknia, którą miała na sobie, składała się z warstwy cienkiego, obcisłego materiału do samej ziemi i z długim rękawem, do ostatniego wolnego milimetra powierzchni obszytego „łuskami” z lusterek. Stylizację uzupełniła diamentową biżuterią i poręczną kopertówką. Rozpuszczone włosy i mocniejszy niż zwykle makijaż dopełniły dzieła.

Jak wam się podoba? 😉

Oscary 2019: Znamy zwycięzców! Sprawdź, kto wygrał w poszczególnych kategoriach

Oscary 2019: Joanna Kulig jak wielka światowa gwiazda! Jej stylizacja powala na kolana!

Oscary 2019: Paweł Pawlikowski i Małgosia Bela na czerwonym dywanie wyglądali jak milion dolarów!


Jennifer Lopez - Oscary 2019

Jennifer Lopez - Oscary 2019

Jennifer Lopez - Oscary 2019

Jennifer Lopez - Oscary 2019

Jennifer Lopez - Oscary 2019

Jennifer Lopez - Oscary 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×