Totalnie odmieniona Charlize Theron na Oscarach 2019! Dla Brada Pitta zmienia się w klona Angeliny Jolie?!

Charlize Theron metamorfoza

Charlize Theron metamorfoza

Charlize Theron przefarbowała włosy

Charlize Theron na Oscarach 2019 zaprezentowała się w nowej fryzurze. Gwiazda przefarbowała blond włosy na czarny kolor. Czy za jej metamorfozą stoi miłość do Brada Pitta?

Od tygodni amerykańskie tabloidy spekulują na temat romansu Brada Pitta i Charlize Theron, którzy mieli poznać się w październiku ubiegłego roku na planie jednej z reklam. Podobno pomiędzy gwiazdami Hollywood zaiskrzyło od pierwszej chwili, a ich relacja z każdym tygodniem staje się coraz bardziej zażyła.

Na ceremonii wręczenia Oscarów 2019 Charlize Theron zaprezentowała się totalnie odmieniona. Gwiazda kina nie jest już blond pięknością – na jej głowie pojawił się nowy, czarny kolor. Tyle wystarczyło, by internauci zaczęli spekulować, czy przypadkiem metamorfoza aktorki nie jest efektem jej zauroczenia byłym mężem Angeliny Jolie:

Charlize zaczyna wyglądać jak Angelina. Ciemne włosy i pełniejsze usta. Niech ona nie idzie tą drogą – czytamy w jednym z komentarzy w amerykańskim serwisie Just Jared.

Niewykluczone, że nowa fryzura Charlize Theron to efekt pracy na planie kolejnego filmu. Jeszcze w tym roku swoją premierę ma mieć Hancock 2, w którym laureatka Oscara z 2004 roku wciela się w postać Mary Embrey.

Charlie Theron na Oscarach 2019 wystąpiła w błękitnej kreacji Diora.

Oscary 2019 pod znakiem spektakularnych kreacji gwiazd: Charlize Theron, Helen Mirren, Glenn Close

Charlize Theron i Brad Pitt przekazali dobrą nowinę i wywołali trzęsienie w show-biznesie! W Angelinie Jolie aż się zagotowało!

Do sieci trafiło pierwsze wspólne zdjęcie Brada Pitta z Charlize Theron! Ich związek wstrząśnie show-biznesem!


Charlize Theron – Oscary 2019, kreacja: Dior

Charlize Theron – Oscary 2019, kreacja: Dior

Charlize Theron na Oscarach 2019 w kreacji Diora

Charlize Theron na Oscarach 2019 w kreacji Diora

Charlize Theron w czarnych włosach

Charlize Theron w czarnych włosach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×