Szukaj

Oscary 2018: Gwiazdy postawiły na biel – Jane Fonda, Margot Robbie, Mary J. Blige. Kto jeszcze?

Oscary 2018 gwiazdy białe kreacje

Oscary 2018. Gwiazdy w białych kreacjach

4 marca odbyła się 90. jubileuszowa gala rozdania najważniejszych nagród w świecie filmu. Oscary 2018 zgromadziły w Hollywood całą śmietankę towarzyską z Fabryki Snów – na czerwonym dywanie mieniło się od kreacji stworzonych przez luksusowe marki, a gwiazdy błyszczały jak klejnoty.

Podczas gdy na Złotych Globach królowały czarne suknie, które gwiazdy założyły w ramach inicjatywy #TimesUp, na oscarowym czerwonym dywanie obyło się bez podobnych gestów. Aktorki miały na sobie niezwykle barwne kreacje, ale kilka z nich zdecydowało się postawić na biel.

Najbardziej efektownie wypadły Margot Robbie w kreacji Chanel, Jane Fonda w Balmain, Mary J. Blige w Versace i Laura Dern w Calvin Klein.

Zobaczcie w naszej galerii jak się prezentowały. Która wypadła najlepiej?

Zobacz: Oscary 2018 – Gwiazdy w zjawiskowych kreacjach: Jennifer Lawrence, Emma Stone, Nicole Kidman, Sandra Bullock, Meryl Streep

Zobacz: Oscary 2018: Najpierw spektakularny upadek, a teraz to… Jennifer Lawrence znowu skradła show! Jej zdjęcie to hit internetu!

Zobacz: Oscary 2018: Emma Stone rok temu była najlepiej ubraną gwiazdą, a teraz? To chyba najbardziej rozczarowująca kreacja wieczoru


Margot Robbie – Oscary 2018, kreacja: Chanel

Margot Robbie – Oscary 2018, kreacja: Chanel

Mary J. Blige – Oscary 2018, kreacja: Versace

Mary J. Blige – Oscary 2018, kreacja: Versace

Jane Fonda – Oscary 2018, kreacja: Balmain

Jane Fonda – Oscary 2018, kreacja: Balmain

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×