Oscary 2017: Mel Gibson z ukochaną pierwszy raz po narodzinach dziecka. Rosalind Rose wróciła już po formy?

Mel Gibson i Rosalind Ross - Oscary 2017, stylizacje, zdjęcia, pierwszy raz po narodzinach dziecka

Mel Gibson i Rosalind Ross - Oscary 2017, stylizacje, zdjęcia, pierwszy raz po narodzinach dziecka

Oscary 2017: Mel Gibson i Rosalind Rose po raz pierwszy od czasu, kiedy zostali rodzicami

Oscary 2017 to jedna z najbardziej oczekiwanych gali na świecie. Nie ulega wątpliwości, że wszystkich bardzo interesuje to, kto zwyciężył w najważniejszych kategoriach. Jedno jest pewne: wszyscy bez wyjątku pięknie prezentowali się na czerwonym dywanie Oscarów 2017.

Zobacz: Oscary 2017 – najpiękniejsze kreacje: Emma Stone, Meryl Streep, Dakota Johnson, Jessica Biel, Justin Timberlake [DUŻO ZDJĘĆ] 

Na gali pojawił się także Mel Gibson. Przypomnijmy, że pięć tygodni temu został on ojcem. I to po raz dziewiąty! Matką dziecka aktora jest o 35 lat partnerka – Rosalind Ross. Para doczekała się syna. Wiemy już, że chłopiec otrzyma imię Lars. Co ciekawe, Gibsonowi na czerwonym dywanie towarzyszyła piękna partnerka. Trzeba przyznać, że naprawdę szybko wróciła ona do sylwetki sprzed ciąży.

Warto przypomnieć, że Gibson otrzymał nominacje do Oscara 2017 w kategoriach Najlepszy Reżyser i Najlepszy Film za Przełęcz Ocalonych (ang. Hacksaw Ridge).

Zobaczcie w naszej galerii, jak się prezentowali.

Zobacz: Oscary 2017: oto najpiękniejsze pary na czerwonym dywanie: Jessica Biel i Justin Timberlake, John Legend z żoną, Pharrell Williams z ukochaną…

Mel Gibson i Rosalind Ross - Oscary 2017

Mel Gibson i Rosalind Ross – Oscary 2017


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×