Orły 2020: Zjawiskowa Julia Pietrucha pięknie zaśpiewała, ale co innego zwróciło uwagę widzów…

Julia Pietrucha – Orły 2020

Julia Pietrucha – Orły 2020

Julia Pietrucha na gali Orły 2020 prezentowała się wyśmienicie. Śpiewała i wręczała nagrodę, ale widzów zaskoczyło coś innego.

Julia Pietrucha zyskała popularność jako aktorka serialowa i filmowa. Ale swój zawód porzuciła na rzecz muzyki. W kwietniu 2016 roku samodzielnie wydała swój debiutancki album Parsley zainspirowany kilkumiesięczną podróżą po Azji, gdzie na ukulele komponowała swoje piosenki.

Kilka miesięcy po premierze pierwszej płyty Julia przeprowadziła się nad morze, które bardzo szybko stało się dla niej inspiracją do napisania utworów na drugi album Postcards from the seaside.

Aktorstwo jest moim doświadczeniem. Wiele lat spędziłam je uprawiając i stanowi on nieodłączną część mojego życia. Teraz zajmuje się muzyką, ale kto wie, co będzie dalej.. Cieszę się, że miałam możliwość dotknięcia każdego ze światów. Obecnie funkcjonowanie w muzycznym świecie sprawia mi ogromną przyjemność. To fantastyczne, że podczas tak w sumie niedługiego życia tak wiele było moim udziałem – mówiła w wywiadzie dla Dziennika.

Orły 2020: Julia Pietrucha gwiazdą wieczoru

Julia Pietrucha na Orłach 2020 zaśpiewała oraz wręczyła Leszkowi Możdżerowi nagrodę za muzykę do filmu Ikar. W niebieskim, dopasowanym garniturze i wysokich srebrnych szpilkach prezentowała się fenomenalnie. Widzów zaskoczył tylko jeden fakt – dlaczego jest tak bardzo chuda?

Przecież niecałe dwa lata temu Julia urodziła córkę. W ubiegłym roku skończyła 30 lat, a wciąż ma figurę jak nastolatki. Jak ona to robi?

Orly rozdane! Gratulacje dla laureatów, a ja dziękuję ekipie i przede wszystkim @maciej_stuhr za nasze wspólne muzyczne podróże tam gdzie pięknie i… wesooooooło – napisała na Instagramie pod zdjęciem.

Fani zalali ją komplementami:

  • Jesteś klasycznie cudną kobietą.
  • Byłaś najpiękniejsza na całej gali.
  • Anioł nie kobieta.
  • Ślicznie wyglądasz – pisali.

I ciężko się z nimi nie zgodzić. Julia udowodniła, że piękno tkwi w prostocie. Zresztą taka uroda nie potrzebuje zbędnej oprawy.

Pietruchę widzowie najbardziej pokochali za rolę w serialu Blondynka, ale Julia to nie tylko piosenkarka i aktorka. Dała się poznać także jako modelka, a nawet Miss Polski Nastolatek 2002 roku. Aktualnie jednak najważniejsza jest dla niej rola mamy, jaką pełni od dwóch lat. Nie oznacza to jednak, że gwiazda na rzecz macierzyństwa zrezygnowała czy ograniczyła swoją aktywność zawodową. Wręcz przeciwnie – wciąż podróżuje po kraju ze swoją muzyką, ale nie tylko. Można ją także zobaczyć w koncertach Cohen i kobiety, gdzie śpiewa utwory Leonrada Cohena, obok Darii Zawiałow, Anity Lipnickiej czy Natalii Kukulskiej.


Julia Pietrucha – Orły 2020

Julia Pietrucha – Orły 2020

Julia Pietrucha – Orły 2020

Julia Pietrucha – Orły 2020

Julia Pietrucha – Orły 2020

Julia Pietrucha – Orły 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×