Opole 2021. Ania Dąbrowska zaskoczyła metamorfozą. Sporo schudła i zmieniła fryzurę. Wygląda znakomicie

Ania Dąbrowska przed metamorfozą

Ania Dąbrowska przed metamorfozą

Ania Dąbrowska na festiwalu w Opolu 2021 zachwyciła metamorfozą. Gwiazda sporo schudła i zmieniła fryzurę. Odmieniona zaśpiewała przebój Beaty Kozidrak.

3 września w Opolu rozpoczął się Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki. Drugiego dnia świętowania na scenie pojawiła się cała plejada gwiazd. Największe przeboje w ramach koncertu Wielkie Przeboje Małego Ekranu zaśpiewali m.in. Roksana Węgiel, Viki Gabor, Rafał Brzozowski i Alicja Majewska. Sporym zaskoczeniem była obecność dawno niewidzianej Ani Dąbrowskiej.

Opole 2021. Ania Dąbrowska zachwyciła metamorfozą

Ania, która swoją karierę zaczynała 19 lat temu, biorąc udział w pierwszej edycji Idola, na przestrzeni lat wyrosła na czołową gwiazdę estrady. Jej płyty odniosły ogromny sukces, sprzedając się w ponad 300 tys. nakładzie. Wydała kilka singli, które rozgłośnie radiowe grają do dzisiaj, a także stworzyła mnóstwo hitów dla innych gwiazd.

Jej obecność w Opolu cieszyła nie tylko ucho, ale także oko słuchaczy. 40-letnia artystka zaprezentowała swoje nowe oblicze. Ania Dąbrowska schudła i zmieniła fryzurę. Jej nowy wygląd przykuwał uwagę już od pierwszej sekundy.

Gwiazda rzadko bryluje na salonach, a w czasie pandemii musiała zrezygnować z wielu zaplanowanych koncertów. Najpopularniejszy festiwal w kraju był więc świetną okazją, by przypomnieć o sobie szerokiej publiczności. A jeśli powracać do świadomości odbiorców, to właśnie w takim stylu jak Ania.

Dąbrowska w Opolu zaśpiewała przebój Beaty Kozidrak Nie pytaj o miłość, który wybrzmiewa w serialu M jak miłość. Na tę wyjątkową okazję wybrała niebieską sukienkę stylizowaną na kimono, która wyeksponowała jej zgrabne nogi. Przewiązana w pasie kreacja podkreśliła talię wokalistki.

Smuklejsza sylwetka to jednak niejedyna zmiana w wizerunku Ani. Na uwagę zasługuje także jej fryzura. Gwiazda wyprostowała włosy i wypuściła grzywkę zaczesaną na boki. Efekt zdecydowanie jest na plus.

Zobaczcie, jak schudła Ania Dąbrowska.


Ania Dąbrowska – Opole 2021

Ania Dąbrowska – Opole 2021

Ania Dąbrowska – Opole 2021

Ania Dąbrowska – Opole 2021

Ania Dąbrowska – Opole 2021

Ania Dąbrowska – Opole 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×