Szukaj

Ewelina Lisowska odsłoniła dekolt do pępka, ale to był tylko wstęp. Od jej ud nie dało się oderwać wzroku

Ewelina Lisowska w Opolu 2020

Ewelina Lisowska w Opolu 2020

Ewelina Lisowska na festiwalu w Opolu wyglądała bajecznie. Gwiazda wybrała kreację z ogromnym dekoltem i rozcięciem, które wyeksponowało jej zgrabne nogi. Był ogień!

Ewelina Lisowska dzięki udziałowi w programie X-Factor dostała niepowtarzalną szansę od losu. Choć wówczas w ogóle nie przypominała kipiącej seksem dziewczyny, którą znamy obecnie, już wtedy swoim głosem potrafiła poruszyć nawet najtwardsze serca. W 2012 roku debiutowała płytą EP, a rok później wystąpiła na scenie w Opolu, gdzie zdobyła SuperJedynkę dla SuperArtystki. Wówczas wspominała, że możliwość wystąpienia na festiwalu jest spełnieniem jej marzeń. I to marzenie spełnia już od kilku lat, bo tradycją się stało, że regularnie możemy oglądać ją w słynnym Amfiteatrze.

Opole 2020: Ewelina Lisowska kusiła ogromnym dekoltem na potęgę

To kolejny występ Eweliny Lisowskiej w Opolu, na którym rozruszała publiczność. Jej melodyjny głos wprawił widzów w dobry nastrój. Trudno jednak było się skupić na jej interpretacji hitu Danuty Rinn, gdy artystka wystąpiła w TAKIEJ sukni. Tego wieczoru piosenkarka postawiła na efektowną, długą czarną kreację, która bajecznie mieniła się w świetle reflektorów.

Mimo że gwiazda wybrała długość do kostek, jej kreacja nie zasłaniała zbyt wiele. Dekolt sięgał pępka, a rozcięcie na nodze odsłaniało niemal całe udo. Filigranowa sylwetka Eweliny prezentowała się w tym stroju bardzo apetycznie, podkreślając wszystkie atuty młodej piosenkarki. Artystka była ozdobą dzisiejszego koncertu. Nikt nie spodziewał się, że zaliczy tak efektowne wejście na scenę. Tej stylizacji długo nie zapomnimy. Była na miarę hollywoodzkich czerwonych dywanów.

Po koncercie przyszedł czas na relaks i nagrodę za ciężką pracę. Podobnie jak Miley Cyrus, Ewelina Lisowska także bardzo dba o swoją sylwetkę, ale w dniu, w którym świętowała kolejny udany występ, mogła odpuścić sobie dietę. Zaraz po wyjściu z garderoby nagrała filmik, w którym powiedziała:

A ja już po i idę coś zjeść. Dzisiaj nie ma diety.

Smacznego! 🙂


Ewelina Lisowska - Opole 2020

Ewelina Lisowska - Opole 2020

Ewelina Lisowska - Opole 2020

Ewelina Lisowska - Opole 2020

Ewelina Lisowska - Opole 2020

Ewelina Lisowska - Opole 2020

Dodaj komentarz

  • wilgotny pisze:

    ładna dziewczyna, ale wszystkim co podniecają się jej fizycznością pragne powiedzieć , że ewelina jak kazdy czlowiek miewa biegunki oraz problemy z wyprożnianiem, puszcza bąki, bywa spocona , ma poranny „smoczy oddech”, a i pewnie czasem zdarza jej sie na kliniku majtek zostawic cienką brązową linie.

  • Gość pisze:

    Bardzo pozytywna i energiczna oraz piękna dziewczyna! Czekam na jej nowy singiel!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×