Oliwia Bieniuk na studniówce w sukience z sieciówki za 59 złotych. To cud, że się jeszcze nie wyprzedała!

Oliwia Bieniuk w sukience z Zary

Oliwia Bieniuk w sukience z Zary

Oliwia Bieniuk zakasowała koleżanki na studniówce. W swojej skromnej sukience w groszki wyglądała jak milion dolarów. Okazuje się, że to kreacja wprost z sieciówki. Czy możną ją jeszcze kupić?

Oliwia Bieniuk została zaproszona na studniówkę. Na zdjęciach, które pojawiły się w social mediach wygląda zjawiskowo. W krótkiej sukience w groszki, perłowej opasce na włosach i stylowych butach, prezentuje się naprawdę świetnie. Na swój bal musi jeszcze trochę poczekać, ale już teraz zadziwiła, jakie ma idealne wyczucie trendów.

Oliwia Bieniuk na studniówce w sukience z Zary

Oliwia nie jest jeszcze w wieku maturalnym i na swoją studniówkę musi poczekać, ale miała okazję bawić się balu, bo skorzystała z zaproszenia starszego kolegi i bawiła się na imprezie razem z tegorocznymi abiturientami.

Zdjęciem z balu pochwaliła się na Instastory. Potem też można było podziwiać jej stylizacje na profilu partnera. Jak się ubrała? Wybrała krótką czarną sukienkę w białe kropki.

Okazało się, że kreacja pochodzi z kolekcji popularnej sieciówki i można ją było kupić za zaledwie 59,90 złotych. Aż dziwne, że jest jeszcze dostępna. Oliwia dopełniła swój look modnymi dodatkami. Założyła czarne, kryjące rajstopy i ciężkie botki. Do tego dobrała małą czarną torebkę i perłową opaskę do włosów, która jest hitem sezonu.

Oliwia zdecydowała się na rozpuszczone, wyprostowane włosy. Zrezygnowała z mocnego makijażu, a jedynie subtelnie podkreśliła oczy i usta. W takim wydaniu prezentowała się świetnie i z pewnością była królową wieczoru.

Córka Ani Przybylskiej jeszcze przynajmniej raz będzie miała okazję pojawić się na studniówce. W tym roku na bal wybrała się jako osoba towarzysząca. W mediach społecznościowych można odnaleźć zdjęcia, które opublikował jej studniówkowy partner (niewykluczone, że prywatnie łączy ich coś więcej).

Zobacz: Oliwia Bieniuk pochwaliła się nową torebką. Takiego cuda może jej pozazdrościć sama Małgorzata Rozenek


Oliwia Bieniuk - Studniówka. Jak wyglądała?

Oliwia Bieniuk - Studniówka. Jak wyglądała?

Oliwia Bieniuk na studniówce. Jak wyglądała?

Oliwia Bieniuk na studniówce. Jak wyglądała?

Oliwia Bieniuk z partnerem na studniówce

Oliwia Bieniuk z partnerem na studniówce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×