Szukaj

Oliwia Bieniuk zaszalała z fryzurą. Córka Anny Przybylskiej wróciła odmieniona. W rudym jej do twarzy?

Oliwia Bieniuk w nowych włosach

Oliwia Bieniuk w nowych włosach

Oliwia Bieniuk po dwutygodniowej przerwie udostępniła zdjęcie na Instagramie. Przy okazji pochwaliła się nowym kolorem włosów. Internauci są nim zachwyceni.

Oliwia Bieniuk jest jedyną córką Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej. Nastolatka chce pójść w ślady mamy i związać swoje życie z aktorstwem. W tym kierunku stawia coraz pewniejsze kroki: bierze udział w sesjach zdjęciowych, udziela wywiadów. W jednym z nich zdradziła, że jest świadoma ciężkiej pracy, jaka ją czeka:

Od dziecka chodziłam z mamą na plany filmowe. Wszędzie mnie zabierała i bardzo mi się to podobało. […] Wszyscy mówią cały czas, że to jest trudny zawód, że to jest ciężka praca, że poświęcasz się w stu procentach dla niej. Mówią mi cały czas i zdaję sobie z tego sprawę – komentowała w Dzień Dobry TVN.

Nastolatka konsekwentnie dąży do celu. Ma za sobą debiut przed kamerami. Kilka miesięcy temu zagrała w filmie Daniela Rusina, czyli YouTubera znanego pod pseudonimem Reżyser Życia. Wystąpiła u boku Andrzeja GrabowskiegoWersow oraz Oli Nowak.

Oliwia Bieniuk pochwaliła się nowym kolorem włosów

Bieniuk prowadzi też konto na Instagramie, które obserwuje prawie 200 tysięcy osób. By być z nimi w stałym kontakcie, co jakiś czas udostępnia nowe treści. W piątkowe popołudnie opublikowała kolejne zdjęcie, pierwsze od dwóch tygodni.

Tym razem pozuje na dworze. Ma na sobie krótki odsłaniający brzuch. Uwagę przyciąga jednak fryzura nastolatki. Można odnieść wrażenie, że jej włosy są nieco jaśniejsze niż były jeszcze jakiś czas temu. Czyżby Oliwia Bieniuk niedawno odwiedziła fryzjera? A może to efekt przerobionego zdjęcia? Nie wiadomo. Pewne jest za to, że córka Ani Przybylskiej w podpisie zachwala produkty, których używa, a także życzy internautom samych słonecznych dni:

Nie mogę się doczekać już dni pełnych słońca i ciepełka, a co u Was? Przyznam się Wam, że ostatni czas poświęciłam na ładowanie baterii i zadbanie o stan swojej skóry i włosów […] Przesyłam Wam dużo dobrej energii i samych słonecznych dni!

Wpis nie przeszedł bez reakcji. Internauci komplementują zdjęcie i zostawiają w komentarzach pełno zachwyconych emotikon. Jeden z nich poszedł o krok dalej i napisał:

Witaj rudzielcu.

Trzeba przyznać, że Oliwia Bieniuk w nowym kolorze wygląda świetnie.


Oliwia Bieniuk w jasnych włosach

Oliwia Bieniuk w jasnych włosach

Oliwia Bieniuk bez stanika

Oliwia Bieniuk bez stanika

Oliwia Bieniuk w odważnej sesji bez stanika

Oliwia Bieniuk w odważnej sesji bez stanika

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×