Szukaj

Oliwia Bieniuk znalazła perełkę w Zarze. To buty idealne na lato!

Oliwia Bieniuk - pokazała figurę

Oliwia Bieniuk - pokazała figurę

Oliwia Bieniuk zdecydowanie wie, co w modzie piszczy. Młoda gwiazda na rodzinne wakacje wybrała piękne klapki. Ten model znajdziecie w sklepie Zara. 

Oliwia Bieniuk powoli wyrasta na gwiazdę show-biznesu. Córka Anny Przybylskiej ma wszystko to, o czym marzy wiele kobiet. Jest bardzo zdolna i śliczna. Ma też znane nazwisko, co na pewno przyciąga uwagę fanów i fotoreporterów. Młoda dziewczyna już powoli próbuje swoich sił w modellingu. Wszystko pod profesjonalnym okiem swojej przyszywanej cioci Natalii Siwiec, która tę branżę zna od podszewki. Oliwia całkiem nieźle radzi sobie również w sieci. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 117 tysięcy fanów, jest to liczba, której może pozazdrościć jej wiele znanych piosenkarek i aktorek.

Dla wielu młodych dziewczyn stała się ona inspiracją i wzorem do naśladowania. Młode fanki uważnie śledzą ją w sieci i starają się podpatrzeć jej makijaż oraz styl. Oliwia nie dodaje nowych zdjęć zbyt często, ale za każdym razem, gdy pojawi się publikacja, to na jej profilu nie brakuje pochlebstw i komplementów. Obserwatorki z wielką uwagą śledzą wszystkie jej stylizacje i starają się je odtworzyć. Tym razem podpowiadamy, gdzie młoda gwiazda znalazła swoje najnowsze buty.

Oliwia Bieniuk w klapakch z Zary

Trwa sezon letnich wyprzedaży. Ostatnie chwile przed pojawieniem się w sklepach jesiennej kolekcji to moment, gdy możemy kupić prawdziwe perełki w mocno obniżonych cenach. Dobrze wie o tym Oliwia Bieniuk, która skorzystała z promocji w sklepie Zara. Udało jej się kupić klapki, które są prawdziwym hitem tego lata. Córka Ani Przybylskiej wybrała się w nich na rodzinne wakacje do ciepłych krajów.

Oliwia Bieniuk na wakacjach

Oliwia Bieniuk na wakacjach

W tym sezonie to właśnie klapki są bardziej pożądanym obuwiem niż sandały. W sieciówkach możemy znaleźć wiele modeli, lecz największym powodzeniem cieszą się te z różnymi ozdobami. Oliwia wybrała na wyjazd winylowe klapki z dwoma paseczkami, na których znajdują się ozdobne perełki. Na stronie sklepu za klapki trzeba zapłacić 199 zł.


Oliwia Bieniuk na wakacjach

Oliwia Bieniuk na wakacjach

Oliwia Bieniuk na wakacjach

Oliwia Bieniuk na wakacjach

Klapki Zara

Klapki Zara

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×