Szukaj

Olga Bołądź zaszalała u fryzjera. Zdecydowała się na grzywkę i zebrała masę komplementów. „Bosko”

Olga Bołądź

Olga Bołądź

Olga Bołądź ma nową fryzurę. Aktorka zrobiła grzywkę, w której wygląda świetnie. Internauci są pod wrażeniem jej metamorfozy.

Olga Bołądź od dawna gości w show-biznesie. Sympatię widzów zyskała dzięki roli Celiny w serialu Czas honoru. Przez kilka lat grała też w M jak miłość, gdzie wcielała się w postać specjalistki kardiologii. Od kilku lat łączy karierę z macierzyństwem. Wychowuje syna – Brunona. Aktorka nie jest w związku z ojcem chłopca:

Od kiedy Bruno skończył miesiąc, miałam nianię. Bez niej sobie tego nie wyobrażam… Wiesz, ja syna wychowuję osobno z jego tatą, Brunek ma zarąbiste relacje z nim, są bardzo blisko i bardzo szybko zaczął chodzić do taty na noc, ale gdyby nie niania…(…) Bruno nigdy nie miał takiego wzorca, że rodzice się nie lubią i to w tej całej sytuacji uważam za nasze największe zwycięstwo – wyznała po raz pierwszy na blogu Anny Lewandowskiej.

Niedawno pociecha gwiazdy skończyła osiem lat. Z tej okazji Olga urządziła mu piękne przyjęcie urodzinowe. Nie brakowało smakowitego tortu, a także uroczych dekoracji.

Zobacz: Bołądź świętuje urodziny syna. Bruno to już ośmiolatek. „Nie wiem kiedy to zleciało. Kocham go jak Spider Man pająki”

Olga Bołądź przeszła metamorfozę. Jak wygląda z grzywką?

Bołądź stara się aktywnie prowadzić swój profil na Instagramie. To właśnie tam pokazuje kulisy wybranych zawodowych projektów, a także zdradza niektóre szczegóły z życia prywatnego. Tak jak we wtorek, gdy zaprezentowała światu odważną metamorfozę. Gwiazda zdecydowała się na grzywkę Zdradziła, że już ponad 2,5 roku nie farbuje włosów. Od sześciu lat opiekuje się nimi jedna i ta sama fryzjerka:

I jak z grzywką?Napisałam w weekend do @aleksandraoleczekhairstylist : Oluś musisz ściąć mi grzywkę bo nie ręczę za siebie, sama sięgnę po nożyczki a wiemy jak to się kończy. Ola: wytrzymasz do poniedziałku? Wytrzymałam. Oluszka dziękuje za 6 lat dbania o mnie i moje włosy. Ty wiesz co robisz 2,5 roku bez farbowania. #haircut #brownhair #longhair #bangs

Zmiana przypadła do gustu internautom. Pod zdjęciem nie szczędzą komplementów:

  • Ładnemu we wszystkim ładnie. A tak poważnie to super!!
  • Bez farbowania? A gdzie są Twoje siwe włosy ja się pytam? Dobre geny?
  • No ok, ładnemu nawet z grzywką dobrze.

Trudno się nie zgodzić z komentarzami. Olga Bołądź w grzywce wygląda doskonale.


Olga Bołądź ma grzywkę

Olga Bołądź ma grzywkę

Olga Bołądź z partnerem

Olga Bołądź z partnerem

Olga Bołądź - gwiazdy przed studiem PnŚ i DDTVN

Olga Bołądź - gwiazdy przed studiem PnŚ i DDTVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×