Córka Kasi Kowalskiej lansuje absolutny hit tego sezonu! Oto spodnie, które noszą najmodniejsze kobiety!

Ola Kowalska stylizacje

Ola Kowalska stylizacje

Ola Kowalska w lateksowych spodniach w Londynie

Córka Kasi Kowalskiej zaistniała w mediach nie tylko dzięki sławnej mamie i ciężkich relacjach z ojcem od którego się odcina, ale przede wszystkim ze względu na swój odważny wizerunek. 20-latka słynie z awangardowego i wyzywającego stylu. Chętnie łączy ze sobą ubrania i dodatki, które na pozór w ogóle do siebie nie pasują. Fantastyczne wyczucie stylu Ola z pewnością zyskała po zdolnej mamie, a swój modowy zmysł szlifuje w Londynie, gdzie wyjechała na studia.

Ola ma świra na punkcie mody i mimo że ja nie jestem jakąś bardzo skupioną na tym osobą, to zdarza mi się kupić albo dostać coś intrygującego i oryginalnego i to momentalnie gdzieś mi ginie (śmiech). I nikt, zwłaszcza Ola, nie wie, co się z tym stało. Ale mówiąc naprawdę serio – Ola była dwa lata w gimnazjum za granicą i mamy to przećwiczone. Poza tym samolot do Londynu leci szybciej niż pociąg jedzie do Trójmiasta. Ola będzie musiała dorabiać, żeby się utrzymać, więc będzie to dla niej prawdziwy skok w dorosłość – wyznała Kasia Kowalska w jednym z wywiadów.

Ola, której marzeniem jest być stylistką w Hollywood, często wyprzedza trendy. To, co zakłada na co dzień na początku dla niektórych internautów wydaje się dziwne, a po chwili okazuje się hitem sezonu, który na polskich salonach przez kolejne miesiące lansują najpopularniejsze celebrytki. Tak też zapewne będzie z odważnymi, lateksowymi spodniami, które są sznurowane przez całą długość z przodu.

Kowalska na Instagramie opublikowała zdjęcia z londyńskiej ulicy. Oprócz hitowych spodni ma na sobie czarne futerko, zimową czapkę i top z białym wilkiem, z kolei jej włosy – tym razem – są białe.

Inspiruje was jej styl?

https://jastrzabpost.pl/newsy/corka-kasi-kowalskiej-ola-pokazala-zdjecie-ze-stypy-po-dziadku_583206.html

Zobacz: Tak wyglądała urodzinowa impreza córki Kasi Kowalskiej! Działo się!

Zobacz: Córka Kasi Kowalskiej przeszła metamorfozę! Radykalna zmiana wizerunku młodej dziewczyny!


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×