Szukaj

Odeta Moro w nowej fryzurze i maseczce na twarzy przyłapana na ulicach Warszawy. Jej płaszcz jest hitem!

Odeta Moro

Odeta Moro

Odeta Moro wczoraj przeszła odważną zmianę, dziś pojawiła się na ulicach Warszawy, gdzie natknęła się na paparazzi. Jak wyglądała? Jej stylizacja robi wrażenie.

Odeta Moro podczas kwarantanny zmieniła wizerunek. Ścięła włosy, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Uprzedzając pytania fanów w opisie pod zdjęciem zdradziła, że za jej metamorfozę odpowiadał nie profesjonalny fryzjer, a jej córka, która z tym zadaniem poradziła sobie wyśmienicie:

Odważne? Owszem! Ale Sonia przygotowała się do tego fachowo! Taka nowa ja! Jak oceniacie? Teraz pora na kolor ale nie ukrywam tego się boje…. a jak Wasze włosy? ….. mam nadzieje, że już niedługo salony staną przed nami otworem….. #hair #haircut #kwarantannahaircut #blond – napisała pod zdjęciem.

Nowa fryzura gwiazdy zachwyciła jej fanów, którzy w komentarzach pod zdjęciem nie szczędzili komplementów pod jej adresem.

Odeta Moro w nowych włosach. Jak wygląda?

Odeta Moro nie wychodzi z domu, gdy nie musi. Co jakiś czas jednak przerywa kwarantannę, gdy wychodzi do pracy. Tak też było w czwartek, gdy w Warszawie została przez złapana przez paparazzi. Zachwycała nie tylko nową, krótką fryzurą, ale także stylizacją.

Zdecydowała się włożyć kwiecistą sukienkę, długą za kolano. Dobrała do niej kryjące, czarne rajstopy, botki na obcasie, a także skórzaną torebkę. Kropką nad i była jednak różowy płaszcz o długości za kolano.

Odeta Moro w krótkich włosach

Odeta Moro w krótkich włosach

Moro pokazała, że dba o bezpieczeństwo. Chociaż zapomniała rękawiczek, na twarzy miała maseczkę ochronną. Ten obowiązek od dziś dotyczy wszystkich Polaków, którzy poruszając się w przestrzeni publicznej, są zobowiązani zakryć twarz.

Zobacz także: Odeta Moro zmienia wygląd! Pochwaliła się nową, krótszą fryzurą: „Aaaaaaaa….. odważyłam się”


Odeta Moro w krótkich włosach

Odeta Moro w krótkich włosach

Odeta Moro w maseczce

Odeta Moro w maseczce

Odeta Moro w krótkich włosach

Odeta Moro w krótkich włosach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×