Monica Bellucci kontra Lea Seydoux. Bitwa na style dziewczyn Bonda na konferencji prasowej filmu „Spectre”

Monica Bellucci, Lea Seydoux. Światowa premiera

Monica Bellucci, Lea Seydoux. Światowa premiera "Spectre" w Londynie (fot. ONS)

Nowe dziewczyny Bonda ze „Spectre”. Stylizacje

Już w najbliższy poniedziałek, 26 października w Londynie odbędzie się światowa premiera najnowszego filmu o Jamesie Bondzie, „Spectre„. Tymczasem w stolicy Wielkiej Brytanii odbyła się konferencja prasowa z aktorami i twórcami filmu.

Głównymi bohaterami spotkania był oczywiście filmowy Agent 007, Daniel Craig. On może włożyć zwyczajną koszulę, niepozorną kurtkę i dżinsy i będzie wyglądał obłędnie, męsko i seksownie. Tak było i tym razem.

Uwadze nie mogły jednak umknąć przede wszystkim nowe dziewczyny Bonda. W tej roli w „Spectre” zobaczymy Monikę Bellucci oraz francuską aktorkę Leę Seydoux. Obie są zupełnie inne – włoski temperament Moniki i francuska subtelność połączona z zadziornością Lei tworzą mieszankę wybuchową, czego efektów nie możemy się doczekać na ekranie.

Na razie zauważyliśmy, że na konferencji prasowej gwiazdy postawiły na inny styl. Monica wybrała różową bluzkę z modnym kokardowym wiązaniem pod szyją i szerokie spodnie z wysokim stanem, które naszym zdaniem psuły kobiecą sylwetkę Włoszki. Ale nawet one nie odebrały aktorce urody. Lea Seydoux z kolei pojawiła się w zielonym garniturze. Prosto, z klasą i szykownie. To się nazywa francuski gust.

Która dziewczyna Bonda podoba się wam bardziej?

Zobacz także: James Bond, „Spectre”. Zobacz trailer [WIDEO]

Monica Bellucci, Daniel Craig, Lea Seydoux. Światowa premiera

Agent 007 i nowe dziewczyny Bonda. Monica Bellucci, Daniel Craig, Lea Seydoux. Konferencja prasowa „Spectre” w Londynie (fot. ONS)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×