Natalie Portman zachwyciła w kreacji od polskiej projektantki. Sukienka idealnie podkreśliła atuty gwiazdy

Natalie Portman

Natalie Portman

Natalie Portman w sukience projektu polskiej projektantki. Jaki model wybrała hollywoodzka gwiazda?

Natalie Portman to aktorka światowej sławy. Jest laureatką Oscara, dwóch Złotych Globów oraz wielu innych nagród i wyróżnień przyznawanych aktorom. Urodziła się w Izraelu, a w wieku 3 lat przeprowadziła się z rodzicami do Stanów Zjednoczonych. Posiada amerykańsko-izraelskie obywatelstwo. Niewiele osób wie, że gwiazda ma polskie korzenie. Jej dziadek ze strony ojca pochodził z Rzeszowa.

Karierę zaczynała już jako dziecko, grywając w reklamach. Po raz pierwszy na dużym ekranie pojawiła się w filmie Leon Zawodowiec. Zagrała tam u boku Jeana Reno. Film w reżyserii Luca Bessona okazał się dla niej furtką do wielkiej kariery. Od tamtej pory aktorka pojawiła się w niemal 50 produkcjach. Największe uznanie zyskała za rolę w dramacie Czarny Łabędź. Za ten film wyróżniono ją Oscarem i Złotym Globem.

Ogromną sympatię widzów zyskała za kreację Padmy Amidali w sadze Gwiezdne Wojny. Portman oprócz aktorstwa zajmuje się również reżyserią i produkcją filmów. Piękna aktorka właśnie pojawiła się w kreacji polskiej projektantki. Jak wyglądała?

Natalie Portman w sukience polskiej projektantki

W 2014 roku Magda Butrym zrezygnowała z projektowania dla La Manii, marki Joanny Przetakiweicz, gdzie zaczynała karierę i zajęła się tworzeniem ubrań pod własnym nazwiskiem. Świetnie na tym wyszła, bo jej ubrania sprzedają teraz najbardziej luksusowe butiki na świecie, a stroje z metką Magda Butrym noszą gwiazdy.

Do fanek projektów Polki należą m.in. Kim Kardashian, Ellie Goulding, Heidi Klum, Alessandra Ambrosio, Rosie Huntington-Whiteley, Jennifer Lopez, Lady Gaga czy Hailey Bieber. Teraz do tego zacnego grona dołączyła kolejna gwiazda.

Zdjęcie Natalie Portman udostępniła na Instagramie projektantka, podkreślając, że za dobór stroju odpowiada Ryan Hastings. Stylista, z którego usług korzystają także m.in. Robert Pattinson, Elizabeth Olsen, Anya Taylor-Joy czy Mia Wasikowska.

Natalie Portman wybrała czarną mini, zdobioną u dołu marszczeniami. Największe wrażenie w projekcie Butrym robi góra stylizacji, czyli dwa szerokie paski wiązane na szyi i ozdobione materiałowym kwiatem, który to jest elementem rozpoznawczym polskiej projektantki.

Zdjęcia w naszej galerii.


Natalie Portman w projekcie Magdy Butrym

Natalie Portman w projekcie Magdy Butrym

Natalie Portman w projekcie Magdy Butrym

Natalie Portman w projekcie Magdy Butrym

Natalie Portman w projekcie Magdy Butrym

Natalie Portman w projekcie Magdy Butrym

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×