Szukaj

Natalia Siwiec w najmodniejszej kurtce sezonu i niezwykłych butach. Nie każdy zrozumiał takie połączenie trendów

Natalia Siwiec w srebrnej kurtce

Natalia Siwiec w srebrnej kurtce

Natalia Siwiec zachwyciła fanów swoja najnowszą, kosmiczną stylizacją. Podejrzewamy, że mogła zatęsknić za klimatem festiwalu Burning Man.

Natalia Siwiec, to polska fotomodelka i celebrytka, która zyskała rozpoznawalność w 2012, kiedy okrzyknięto ją Miss Euro 2012. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Codziennie zachwyca nowymi zdjęciami, które pokazują ułamek jej życia. Ostatnio wstawiła zdjęcia w niesamowitej stylizacji.

Natalia Siwiec w srebrnej kurtce i masywnych butach. Jak wyglądała?

Ostatnie zdjęcie modelki zachwyciło jej obserwujących. Natalia Siwiec pozuje w najmodniejszej w tym sezonie, srebrnej, puchowej kurtce od MMC Studio Design. Zestawiła ją z białym swetrem ze wzorem oraz legginsami z lakierowanej skóry Maare. Do tego dobrała jeszcze masywne, wiązane buty na grubej podeszwie od Prady. Stylizację dopełniła stylowymi okularami przeciwsłonecznymi torebeczka Louis Vuitton. Jak zauważyła jedna z fanek, celebrytka wygląda kosmicznie!

Natalka wyglądasz kosmicznie dobrze – napisała.

Rzeczywiście, modelka wygląda bardzo dobrze. Stylizacja jest świetna. Zresztą Natalia znana jest z niebanalnych outfitow. Ten przypomina nam o festiwalu Burning Man, na którym latem była gwiazda. Czyżby zatęskniła, dlatego wybrała stylizację, przypominającą klimatem tamte z wydarzenia?

View this post on Instagram

❣️

A post shared by N????tH (@nataliasiwiec.official) on

Co to jest festiwal Burning Man?

Burning Man, to coroczne wydarzenie na pustyni Black Rock w północnej Nevadzie. Czerpie swoją nazwę od rytualnego podpalania kukły w sobotni wieczór. Jeden z pomysłodawców imprezy, Larry Harvey, chciał podobno w ten sposób symbolicznie pogrzebać przeszłość po tym, jak odrzuciła go kobieta. Podczas ośmiodniowej zabawy uczestnicy mogą brać udział w tradycyjnych atrakcjach, takich jak koncerty i wernisaże. Tegoroczny motyw przewodni to celebracja zmian i eksploracja niepewności. Impreza 2019 zaczęła się 25 sierpnia, a zakończyła 3 września.

Zobacz: Seksowna Natalia Siwiec oddała hołd córce stylizacją. Patrzymy i nie możemy wyjść z podziwu. Taka matka to skarb


Natalia Siwiec w srebrnej kurtce

Natalia Siwiec w srebrnej kurtce

Natalia Siwiec w srebrnej kurtce

Natalia Siwiec w srebrnej kurtce

Natalia Siwiec w srebrnej kurtce

Natalia Siwiec w srebrnej kurtce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×