Szukaj

Odmieniona Natalia Siwiec w metalicznej kreacji i szałowych kozakach. Nie miała sobie równych na imprezie Sugarfree we Wrocławiu!

Natalia Siwiec na otwarciu sklepu Sugarfree Wrocław

Natalia Siwiec w kosmicznych kozakach we Wrocławiu

22 października we Wrocławiu odbyło się uroczyste otwarcie butiku Sugarfree. Na evencie pojawiło się mnóstwo pięknych gwiazd i celebrytek znanych z pierwszych stron gazet. Jednak tym razem królowa była tylko jedna. Przepiękna Natalia Siwiec swoim wyglądem oraz hollywoodzką stylizacją zdeklasowała całą konkurencję.

Natalia na wrocławską imprezę postawiła na niezwykle kobiecy look. Była Miss Euro miała bowiem na sobie metaliczną zmysłową mini Sugarfree, do szaleństwa dopasowaną do swojej znakomitej figury, sukienka Natalii miała odcień bladego różu, długi rękaw oraz niesamowicie podkreśloną talię osy. Do tej kreacji Natalia dobrała szałowe długie białe skórzane kozaki na szpilce, które są hitem obecnego sezonu.

Modelka rozjaśniła i skróciła swoje piękne włosy, zrobiła perfekcyjny makijaż, zatem w takiej odsłonie Natalia nie miała sobie równych. Dopełnieniem tej kobiecej stylizacji były subtelne kolczyki i pierścionek Natalii.

Zobaczcie sami jak wyglądała Natalia we Wrocławiu!

Natalia Siwiec bała się o życie córki? Pierwszy raz wyjawiła, dlaczego nie pokazywała zdjęć z ciążowym brzuszkiem [WIDEO]

Nowy dom Natalii Siwiec wygląda jak z zagranicznego katalogu! Dwie garderoby to nie koniec wrażeń [WIDEO]

Natalia Siwiec zrobiła się na bóstwo! Zmieniła fryzurę oraz zmieniła się w drapieżną lamparcicę! W tym zmysłowym looku wygląda o 10 lat młodziej!


Czy Natalii Siwiec pasuje nowa fryzura?

×