Szukaj

Stylowa Natalia Siwiec zdeklasowała wszystkie dużo młodsze od siebie Influencerki! Jej pasiasty kombinezon to dzieło sztuki!

Natalia Siwiec stylizacja

Natalia Siwiec na Gali Influencer Roku 2018

W środę 10 października w Warszawie odbyła się długo wyczekiwana przez internautów gala Influencer Roku 2018. W plebiscycie wzięło udział aż 50 nominowanych gwiazd internetu rywalizujących między sobą w 10 kategoriach. O tym kto zgarnął statuetkę decydowały głosy internautów. Zatem skoro w konkursie wzięły udział najgorętsze bohaterki polskiej sieci, wśród nich nie mogło zabraknąć Natalii Siwiec.

Miss Euro 2012 w temacie internetu jest już bowiem weteranką, wśród kontrkandydatek właściwie nie ma sobie równych, jeżeli chodzi o popularność i biegłość w temacie Instagrama. Natalia od dawna wiedzie prym i wydaje się, że internetowego tronu szybko młodszym koleżankom nie odda.

Siwiec pojawiła się na gali w przepięknym młodzieżowym looku. Celebrytka miała na sobie szałowy zwiewny kombinezon w biało-czarne pasy, do którego dobrała elegancki czarny płaszcz. Całość swojej stylizacji dopełniła markową bordową torebką oraz zmysłowymi czarnymi sandałkami.

Natalia wyraźnie rozjaśniła swoje włosy, zatem przy jej dziewczęcej urodzie podkreślonej delikatnym makijażem zaprezentowała się o 10 lat młodziej. Jak zawsze Natalia zdeklasowała swoim wyglądem całą konkurencję, która warto podkreślić – była od niej dużo młodsza.

To była bardzo trafiona stylizacja!

Natalia Siwiec zrobiła się na bóstwo! Zmieniła fryzurę oraz zmieniła się w drapieżną lamparcicę! W tym zmysłowym looku wygląda o 10 lat młodziej!

Natalia Siwiec i jej marynarka z Zary hitem Instagrama! Fanki oszalały na widok bestsellerowego ciuszka

Rój gwiazd na gali magazynu „Joy”: Natalia Siwiec, Julia Wieniawa, Marta Gałuszewska, Klaudia Halejcio


Czy Natalii Siwiec pasuje nowa fryzura?

×