Szukaj

Natalia Kukulska w stroju wyzwolonej maturzystki wspiera szalony projekt Anity Lipnickiej! Są również przystojni małżonkowie artystek!

Natalia Kukulska mąż restauracja

Natalia Kukulska mąż restauracja

Natalia Kukulska z mężem wspierają projekt Anity Lipnickiej

Natalia Kukulska wraz ze swoim mężem Michałem pojawili się na kulinarnej imprezie Anity Lipnickiej. Piosenkarka wybrała młodzieżowy look, w którym wyglądała jak tegoroczna maturzystka.

Znana warszawska restauracja zorganizowała projekt o nazwie Signature Gwiazd, do którego zapraszane są gwiazdy cenione za swój dorobek artystyczny i lubiące gotować. Tym razem do projektu przystąpiła Anita Lipnickie oraz jej mąż Mark Gray. 27 marca miała miejsce inauguracja nowego projektu z udziałem piosenkarki. Nazwa Signature to z angielskiego podpis, stąd powstał autorski pomysł angażujący gwiazdy do dzielenia się ulubionymi smakami w menu restauracji.

Wcześniej Signature wprowadziła już dania Małgorzaty Sochy, Anity Sokołowskiej oraz Borysa Szyca. Przyszedł więc czas na Anitę Lipnicką, dla której gotowanie jest magią:

Gotowanie to magia. Podobnie jak muzyka i sztuka – wrzucasz składniki do kapelusza, czarujesz… i wyciągasz żywego królika! Oboje z Markiem jesteśmy artystami. Czarujemy na co dzień – ja przy pomocy słów i dźwięków, on – kolorów i faktur. Chodzi o to, aby poruszyć zmysły, wywołać wrażenie, przekazać światu jakąś osobistą wiadomość. Oboje też uwielbiamy jeść. Jesteśmy niestrudzonymi poszukiwaczami kulinarnych uniesień. Tego samego, co wkładamy w swoją pracę, szukamy na talerzu – serca! Dlatego z ogromną frajdą przyjęliśmy zaproszenie do współpracy z Restauracją Signature w Warszawie. Postaramy się stworzyć prawdziwą symfonię smaków, która będzie miłosnym wyznaniem dla Waszego podniebienia. Bo w gotowaniu, jak w muzyce i sztuce, nie da się oszukać. Albo są emocje, albo ich nie ma. Chodzi o to, żeby na końcu jednak wyskoczył ten królik z kapelusza! – wyjawiła Anita Lipnicka.

Na uroczystości kulinarnej pojawiła się także wieloletnia przyjaciółka Anity – Natalia Kukulska, której towarzyszył przystojny mąż Michał Dąbrówka. Para rzadko pojawia się razem na imprezach, zatem ich obecność była wielką frajdą dla fotoreporterów. Tym bardziej, że Natalia Kukulska na tę niebywałą okoliczność wybrała oryginalny look.

Piosenkarka zaprezentowała się w stroju galowym, miała na sobie młodzieżową czarną mini z falbanką, którą połączyła z białą klasyczną koszulą zdobioną widowiskowym żabotem oraz czarną tasiemką. Do tej dziewczęcej stylizacji Natalia dobrała czarne botki. Odmłodzona maturalnym lookiem Natalia z uśmiechem pozowała na ściance w towarzystwie dumnego małżonka.

Zobaczcie jak się zaprezentowali.

Przełom w relacji Natalii Kukulskiej i Pikeja! Pogodzili się i za chwilę wypuszczą prawdziwą bombę!

Sensacja! Natalia Kukulska była o krok od alkoholizmu! Gwiazda pierwszy raz opowiedziała o swoich problemach

Natalia Kukulska przywitała wiosnę z wielkim przytupem! Artystka nagrała nową wersję piosenki Anny Jantar!


Natalia Kukulska z mężem wspiera projekt Anity Lipnickiej

Natalia Kukulska z mężem wspiera projekt Anity Lipnickiej

Natalia Kukulska z mężem wspiera projekt Anity Lipnickiej

Natalia Kukulska z mężem wspiera projekt Anity Lipnickiej

Natalia Kukulska z mężem wspiera projekt Anity Lipnickiej

Natalia Kukulska z mężem wspiera projekt Anity Lipnickiej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×