Natalia Kukulska w fantazyjnym swetrze pozuje na swojej ulubionej ściance. „Ta stylizacja jest obłędna”

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska na Instagramie dodała nowe zdjęcie. W jesiennej stylizacji pozuje wprost ze ścianki. Internauci są zachwyceni.  

Od dawna plotkuje się o tym, że Natalia Kukulska przygotowuje film i serial o Annie Jantar. Podobno piosenkarka nie tylko nadzoruje scenariusz, ale także byłaby gotowa stanąć przed kamerą, by wcielić się w postać swojej mamy.

Gdy tabloidy tworzą kolejne spekulacje i informują, że premiera tuż-tuż, gwiazda studzi emocje. Mówi, że taki projekt na razie nie leży nawet w sferze jej marzeń. Ma inne pomysły na upamiętnienie zmarłych rodziców:

O mamie czy tacie przypominam za pomocą muzyki, jeśli tylko jest ku temu dobra okazja — tłumaczy Natalia w rozmowie z Faktem.

Natalia Kukulska w jesiennej stylizacji pozuje na ulubionej ściance

Muzyka od najmłodszych lat odgrywa ważną rolę w życiu Natalii. Niedawno wydała płytę Czułe struny, w której powstanie zaangażowało się blisko sto osób. Płyta, która pokryła się złotem już po kilkunastu dniach od premiery, jest wyjątkowa, ponieważ wybrane dzieła Fryderyka Chopina po raz pierwszy zostały opracowane w formie utworów symfonicznych, do których powstały teksty.

Muzyka Chopina od zawsze robi wielkie wrażenie. Jest niezwykle kunsztowna i tak uniwersalna, że od tylu lat kocha ją cały świat — komentowała projekt w Programie 1 Polskiego Radia Natalia Kukulska.

Chociaż krążek dopiero niedawno ujrzał światło dzienne, piosenkarka zaangażowała się w kolejne przedsięwzięcie. Jest jedną z gwiazd, która przyłączyła się do kołysanki Śpiewajmy razem wcześniakom. Jak czytamy na YouTube organizatora akcji, ma ona „pomóc wcześniakom złapać dobry rytm snu”.

By jak najlepiej wypromować utwór, Natalia Kukulska na Instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Pozuje przed obiektywem w jesiennej stylizacji, składającej się z wełnianego swetra i jasnych spodni. W opisie podkreśla, że „takie ścianki lubi”:

Takie ścianki lubię. Studio S 4. Sweter. Nagrania z Leszkiem Kamińskim.

Internauci w komentarzach zachwycają się wyczuciem stylu artystki. Komplementują też urodę swojej ulubienicy:

  • Przepiękny sweterek. Miłego przyjemnego pięknego dnia.
  • Koniecznie namiar na sweterek poproszę. Jest śliczny.
  • Pięknie Pani wygląda. Ta stylizacja jest obłędna.

Trudno się nie zgodzić z wpisami. Natalia Kukulska prezentuje się olśniewająco.


Natalia Kukulska na ściance w jesiennej stylizacji

Natalia Kukulska na ściance w jesiennej stylizacji

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska z mężem i synem

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×