Szukaj

Natalia Kukulska podbiła USA. Ale co miała na sobie? To jeszcze bluza czy już sukienka? Nieważne. Wyglądała spektakularnie!

Natalia Kukulska właśnie odbywa trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Podbija tamtejsza publiczność nie tylko głosem, ale tez niebanalnymi stylizacjami. Zobaczcie.
Koncert Natalii Kukulskiej w Nowym Jorku

Koncert Natalii Kukulskiej w Nowym Jorku

Natalia Kukulska, to jedna z popularniejszych polskich piosenkarek. Jest znana i lubiana przez fanów na całym świecie. Ostatnio udała się do Stanów Zjednoczonych, żeby zaśpiewać dla tamtejszych wielbicieli jej talentu. Wyjazdy do Ameryki są dla niej zawsze podróżą sentymentalną, bo sama mieszkała tam w dzieciństwie, a poza tym jej mama, słynna Anna Jantar, często koncertowała w USA i była tam bardzo popularna. Natalia również rozkochała w sobie polonijną i nie tylko publiczność. śpiewa pięknie, ale wygląda jak milion dolarów

Zobacz: Natalia Kukulska planuje drugi ślub. Co na to Michał Dąbrówka?

Natalia Kukulska koncert w USA – jak wyglądała?

Na koncert w Nowym Jorku, w Qeens przybyły setki osób. Natalia Rozgrzała publiczność swoim energetycznym występem, ale strój miała zadziwiający.

Ni to sukienka, ni to golf w kolorach białym i czarnym eksponowała długie nogi gwiazdy. Najciekawszym jednak elementem, była oplatająca kreację asymetryczna falbana, która opadała aż do kolan gwiazdy, tworząc taki a’la ogon. Chwilami wyglądało, jakby Natalia miała skrzydła. Element ten sprawiał też, że pojawiały się wątpliwości, co do charakteru stroju – czy to sweter z golfem, czy może jednak sukienka? Niewątpliwie niebanalnie.

Całość uzupełniła ciężkimi butami. Wyprostowała też swoje loki. Pewnie ułatwiało to nałożenie maski, w której także przez chwilę występowała.

Wszyscy już wiemy, że żadna nietuzinkowa kreacja nie jest straszna dla Kukulskiej. Natalia wyglądała zadziwiająco i wyjątkowo. Ten koncert na długo zostanie w pamięci uczestników.

Zobacz: Natalia Kukulska nawet w domowych pieleszach wygląda jak gwiazda! Najlepsze są jej kapcie

Kto towarzyszył Natalii Kukulskiej w USA?

Razem z Natalią w Stanach Zjednoczonych przebywają jej syn Jan Dąbrówka i mąż, Michał Dąbrówka. Są oni częścią zespołu gwiazdy. Poza tym rodzina przy okazji koncertów urządziła sobie wakacje w Ameryce.

Zobacz: Pełnoletni syn Natalii Kukulskiej ma ciekawszy Instagram niż jego mama! Każde zdjęcie Jasia to hit! Rośnie gwiazda!


Natalia Kukulska koncert w Nowym Jorku

Natalia Kukulska koncert w Nowym Jorku

Natalia Kukulska koncert w Nowym Jorku

Natalia Kukulska koncert w Nowym Jorku

Natalia Kukulska koncert w Nowym Jorku

Natalia Kukulska koncert w Nowym Jorku

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×