Szukaj

Julia Kamińska poczuła klimat Złotych Globów. Na premierę filmu założyła zjawiskową czarną kreację

Julia Kamińska na premierze filmu "Narzeczony na niby"

Julia Kamińska na premierze filmu Narzeczony na niby

10 stycznia 2018 roku w Warszawie odbył się premierowy pokaz najnowszego filmu Bartosza ProkopowiczaNarzeczony na niby. Podczas wieczoru do warszawskiego kina zawitała cała plejada polskich gwiazd. Wśród nich była m.in odtwórczyni głównej roli – Julia Kamińska, od której ciężko było oderwać wzrok.

Seksowna aktorka zachwyciła zgromadzonych gości przepiękną czarną suknią, której wiodącym elementem był tiulowy dół, który odsłaniał jej długie i zgrabne nogi. Charakteru całej stylizacji nadawała bogata, ale gustowna biżuteria oraz delikatny makijaż, z którego Kamińska jest najbardziej znana.

Czerń to ostatnio modny kolor na czerwonych dywanach. Przypomnijmy, że na Złotych Globach 2018 niemalże wszystkie gwiazdy założyły kreację w modnym kolorze, w ten sposób wsparły akcję #TimesUp mającą na celu propagować walkę z molestowaniem i przemocą seksualną kobiet.

Nie wiemy, czy Julia solidaryzowała się z koleżankami z Hollywood, czy wybór czarnej sukni był zwykłym przypadkiem, ale jedno jest pewne – wyglądała jak księżniczka.

Nawet Klara Lewandowska nie ma tak uroczego ubranka jak córka Natalii Siwiec! Nic jak tylko schrupać!

Plejada gwiazd na premierze filmu „Narzeczony na niby”: Julia Kamińska, Paulina Sykut-Jeżyna, Barbara Kurdej-Szatan, Mikołaj Roznerski, Katarzyna Warnke

Karolina Szostak nie musi pokazywać piersi, żeby było o niej głośno! Nawet w obcisłych jeansach wygląda jak demon seksu!


Julia Kamińska najbardziej spodobała mi się w serialu:

×