Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Monika Olejnik na finale Netia OFF Camera. Ikona mody jak zwykle nie zawiodła!

Monika Olejnik na Off Camera 2017


Niepowtarzalna stylizacja Moniki Olejnik na finale Netia OFF Camera

Na wczorajszym finale krakowskiego festiwalu filmowego, Netia OFF Camera 2017, który w tym roku obchodził swoje dziesięciolecie, widzieliśmy wiele pięknych stylizacji. Była odważna Rosati w koronkowej bieli, była Rusin w eleganckim garniturze, była Woźniak-Starak awangardowo podchodząca do płaszcza, ale to Monika Olejnik zrobiła największe wrażenie.

Zobacz: Gwiazdy na finale festiwalu Off Camera 2017 w Krakowie: Monika Olejnik, Agnieszka Woźniak-Starak, Kinga Rusin, Weronika Rosati, Magdalena Boczarska

Monika Olejnik znana jest ze swojego oryginalnego, niepowtarzalnego gustu. 28 kwietnia na inauguracji OFF Camery zachwyciła garniturem Bizuu w różowe napisy.

Zobacz: Gwiazdy na otwarciu Off Camera 2017: Monika Olejnik, Ewa Drzyzga, Magda Steczkowska, Łukasz Jakóbiak

Podczas finału OFF Camera Monika Olejnik również przykuwała spojrzenia. I nic dziwnego, bo stylizacja, w której się pojawiła, Robiła wrażenie. Do klasycznej białej koszuli świetnie dopasowała oversize’ową marynarkę z połyskującymi klapami. Czarny choker z fantazyjną kokardą podkreślił  szyję, a sandałki ujawniły kolorystycznie zgrany ze stylizacją pedicure. Pikowana torebka od Chanel dopełniała ciemną górę, ale to żółte spodnie od Driesa Van Notena skradły nam serca. Hafty przywodzące na myśl japońskie kimona prezentowały się obłędnie i ożywiały stonowaną górę, przejmując bezdyskusyjne panowanie w całej stylizacji.

Monika nie bez powodu nazywana jest ikoną mody i stylu.

Podczas festiwalu mogliśmy oglądać Monikę w kilku różnych stylizacjach, ale ta, w której pojawiła się na finale OFF Camery jest naszym numerem 1! Jak poprzednio, towarzyszył jej przystojny Tomasz Ziółkowski, ubrany w klasyczną, czarną marynarkę, dobraną do  spranych jeansów i brązowych butów.

A wam? Jak się podoba stylizacja Moniki?

Zobacz: Off Camera 2017: Oto zwycięzcy! Najważniejsze nagrody trafiły do…

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski - Off Camera 2017, finał

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski – Off Camera 2017, finał

Monika Olejnik stylizacja Off Camera 2017

Monika Olejnik stylizacja Off Camera 2017 – spodnie Dries Van Noten

Monika Olejnik stylizacja Off Camera 2017

Monika Olejnik stylizacja Off Camera 2017 – torebka Chanel

Lubisz styl ubierania Moniki Olejnik?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×