Szukaj

Agnieszka Kaczorowska w ciąży na finale Miss Polonia 2020. Czerwona obcisła suknia podkreśliła duży brzuszek

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska na finale Miss Polonia 2020. Aktorka postawiła na długą obcisłą sukienkę z wielkim wycięciem na plecach. Kreacja uwydatniła duży brzuszek przyszłej mamy. Zobaczcie zdjęcia.

W poniedziałek 8 marca miał miejsce finał Miss Polonia 2020. Wielka gala, którą poprowadzili Karolina Bielawska oraz Conrado Moreno została zorganizowana w Teatrze Wielkim w Łodzi.

Finalistki zaprezentowały się w kilku pokazach mody, m.in. w sukniach koktajlowych, wieczorowych, ślubnych, a także w bieliźnie. Jury, w którego składzie nie zabrakło gwiazd takich jak Katarzyna Cichopek, Agata Biernat, Dariusz Kałamaga, Sylwia Romaniuk, Agnieszka Kaczorowska, Magdalena Pieczonka czy Tomasz Ciachorowski wybrało na najpiękniejszą ze wszystkich kandydatek.

42. w historii laureatką Miss Polonia została Natalia Gryglewska i przejęła koronę z rąk ubiegłorocznej miss i współprowadzącej galę, Karoliny Bielawskiej.

Nie mniej pięknie niż zjawiskowa nowa miss prezentowała się ciężarna Agnieszka Kaczorowska.

Miss Polonia 2020. Stylizacja Agnieszki Kaczorowskiej

Jeszcze nie tak dawno Agnieszka Kaczorowska zachwycała fanów zdjęciami z egzotycznych plaż. W kostiumie kąpielowym prezentowała zaokrąglony brzuszek i korzystała ze słońca. Przypomnijmy, gwiazda spodziewa się drugiego dziecka. Radosne wieści przekazała kilka tygodni temu.

Naszej reporterce zdradziła, że nie do końca ciąża jest zaplanowana, ale i tak razem z Maciejem Pelą bardzo się cieszą, bo nie wyobrażają sobie wychowywać Emilki bez rodzeństwa.

Jeszcze zanim Emilka skończyła roczek, zaczęliśmy rozmawiać o tym, że chcemy drugie dziecko za jakiś czas. Myśleliśmy, że w tym roku, który się zaczął, będę zachodzić w ciążę, a to wydarzyło się parę miesięcy wcześniej. Ale mieliśmy na to taki luz. To nie było tak, że planowaliśmy to i stwierdziliśmy, że teraz zachodzimy w ciążę. Ale też nie było niespodzianką ani wpadką. Po prostu chcieliśmy drugie dziecko, daliśmy sobie na to swobodę i w głowie i wszędzie, że po prostu tak wyszło.

Obecnie Agnieszka cieszy się rosnącym brzuszkiem i wygląda przepięknie. Kiedy pojawiła się w roli jurorki podczas finału Miss Polonia 2020, zachwyciła w długiej, obcisłej, czerwonej sukni z odkrytymi plecami.

Kreacja podkreśliła spory już brzuszek. Przyszła mama postawiła także na szpilki w kolorze nude i delikatny makijaż. Uczesane w delikatne fale włosy dodawały jej subtelnego uroku. W takim wydaniu spokojnie mogła stanąć w szranki z kandydatkami do tytułu.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Agnieszka Kaczorowska - Finał Miss Polonia 2020

Agnieszka Kaczorowska - Finał Miss Polonia 2020

Agnieszka Kaczorowska - Finał Miss Polonia 2020

Agnieszka Kaczorowska - Finał Miss Polonia 2020

Agnieszka Kaczorowska - Finał Miss Polonia 2020

Agnieszka Kaczorowska - Finał Miss Polonia 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×