Szukaj

Tylko Michał Szpak mógł włożyć taki komplet! Jego sweter i kosmiczne kozaczki były największym hitem konferencji Polsatu!

Michał Szpak Polsat Super Hit Festiwal 2019

Michał Szpak zaszczycił dziś swoją obecnością warszawskie salony. Artysta pojawił się na konferencji Polsat Superhit Festiwal 2019 w bardzo oryginalnej stylizacji. Coś czujemy, że jego rudy sweterek z pomponikami będzie hitem tego sezonu!

Wielkie sopockie święto już niebawem. W ostatni weekend maja nad polskie morze zjedzie się cała śmietanka polskiego show-biznesu. Nie inaczej było dzisiaj w centrum Warszawy, gdzie odbyła się konferencja przed Polsat Superhit Festiwal! Na ściance zaprezentowały się największe gwiazdy koncertów oraz ich gospodarze. W tym roku wielkim zaskoczeniem jest prowadząca Radiowego Przeboju Roku, którą została Julia Wieniawa. Czy sprawdzi się w tej roli, zobaczymy, tymczasem chcemy przyjrzeć się innemu artyście, który na scenie wykona swoje największe przeboje.

Michał Szpak na konferencji Polsat Superhit Festiwal 2019

Mowa o Michale Szpaku, który od lat zajmuje czołowe miejsce w naszym rodzimym, muzycznym świecie. Mężczyzna zasłynął dzięki udziałowi w X-Factorze, a potem dzięki świetnemu występowi na Eurowizji 2016. Każda jego piosenka staje się wielkim hitem, nie dziwi więc jego obecność na największych festiwalach w Polsce. Piosenkarz przyzwyczaił nas już do swoich oryginalnych, często kontrowersyjnych stylizacji. Wszyscy przecież kojarzymy go z pomalowanymi paznokciami czy mocnym makijażem. Na dzisiejszej konferencji również rzucał się w oczy!

Miał na sobie luźne spodnie z suwakiem z przodu, do których dopasował rudy sweterek z małymi pomponikami. Całość stylizacji dopełnił błyszczącymi się w blasku fleszy kosmicznymi butami na obcasie, do których będzie wzdychać każda fashionistka. Całość wygląda stylowo, ale raczej grzecznie.

Zerknijcie i sami oceńcie.

Zobacz: Gwiazdy na konferencji przed Polsat Superhit Festiwal 2019: Michał Szpak, Margaret, Sarsa, Julia Wieniawa

Zobacz: Tak mieszka Michał Szpak? Zdjęcia w z luksusowego apartamentu zdominowały jego Instagram. Co za luksus!

Zobacz: Brat Michała Szpaka kiedyś wzbudzał postrach, a dzisiaj? W życiu nie zgadniecie, czym zajmuje się seksowny Damian!


Michał Szpak – Polsat Superhit Festiwal 2019, konferencja prasowa

Michał Szpak – Polsat Superhit Festiwal 2019, konferencja prasowa

Michał Szpak – Polsat Superhit Festiwal 2019, konferencja prasowa

Michał Szpak – Polsat Superhit Festiwal 2019, konferencja prasowa

Michał Szpak buty

Michał Szpak buty

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×