Szukaj

Tylko Michał Szpak mógł włożyć taki komplet! Jego sweter i kosmiczne kozaczki były największym hitem konferencji Polsatu!

Michał Szpak zaszczycił dziś swoją obecnością warszawskie salony. Artysta pojawił się na konferencji Polsat Superhit Festiwal 2019 w bardzo oryginalnej stylizacji. Coś czujemy, że jego rudy sweterek z pomponikami będzie hitem tego sezonu!

Michał Szpak Polsat Super Hit Festiwal 2019

Wielkie sopockie święto już niebawem. W ostatni weekend maja nad polskie morze zjedzie się cała śmietanka polskiego show-biznesu. Nie inaczej było dzisiaj w centrum Warszawy, gdzie odbyła się konferencja przed Polsat Superhit Festiwal! Na ściance zaprezentowały się największe gwiazdy koncertów oraz ich gospodarze. W tym roku wielkim zaskoczeniem jest prowadząca Radiowego Przeboju Roku, którą została Julia Wieniawa. Czy sprawdzi się w tej roli, zobaczymy, tymczasem chcemy przyjrzeć się innemu artyście, który na scenie wykona swoje największe przeboje.

Michał Szpak na konferencji Polsat Superhit Festiwal 2019

Mowa o Michale Szpaku, który od lat zajmuje czołowe miejsce w naszym rodzimym, muzycznym świecie. Mężczyzna zasłynął dzięki udziałowi w X-Factorze, a potem dzięki świetnemu występowi na Eurowizji 2016. Każda jego piosenka staje się wielkim hitem, nie dziwi więc jego obecność na największych festiwalach w Polsce. Piosenkarz przyzwyczaił nas już do swoich oryginalnych, często kontrowersyjnych stylizacji. Wszyscy przecież kojarzymy go z pomalowanymi paznokciami czy mocnym makijażem. Na dzisiejszej konferencji również rzucał się w oczy!

Miał na sobie luźne spodnie z suwakiem z przodu, do których dopasował rudy sweterek z małymi pomponikami. Całość stylizacji dopełnił błyszczącymi się w blasku fleszy kosmicznymi butami na obcasie, do których będzie wzdychać każda fashionistka. Całość wygląda stylowo, ale raczej grzecznie.

Zerknijcie i sami oceńcie.

Zobacz: Gwiazdy na konferencji przed Polsat Superhit Festiwal 2019: Michał Szpak, Margaret, Sarsa, Julia Wieniawa

Zobacz: Tak mieszka Michał Szpak? Zdjęcia w z luksusowego apartamentu zdominowały jego Instagram. Co za luksus!

Zobacz: Brat Michała Szpaka kiedyś wzbudzał postrach, a dzisiaj? W życiu nie zgadniecie, czym zajmuje się seksowny Damian!


Michał Szpak – Polsat Superhit Festiwal 2019, konferencja prasowa

Michał Szpak – Polsat Superhit Festiwal 2019, konferencja prasowa

Michał Szpak – Polsat Superhit Festiwal 2019, konferencja prasowa

Michał Szpak – Polsat Superhit Festiwal 2019, konferencja prasowa

Michał Szpak buty

Michał Szpak buty

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×