Szukaj

Fanki Michała Szpaka oszaleją na widok jego czadowych spodni! Na ramówce TVP nikt nie był bardziej wylansowany od niego!

Michał Szpak stylizacja na jesiennej ramówce TVP 2018

Michał Szpak na jesiennej ramówce TVP 2018

23 sierpnia odbyła się jedna z najważniejszych imprez kończących letni sezon w show-biznesie – jesienna ramówka TVP. Gwiazdy tłumnie zebrały się w siedzibie stacji, żeby zobaczyć jakie propozycje Telewizja Polska przygotowała dla swoich widzów i nad czym pracowali ich koledzy po fachu. Nie mogło również zabraknąć największej gwiazdy The Voice of Poland, czyli Michała Szpaka.

Szpak swoją stylizacją w Sopocie podczas Top of the Top 2018 nieźle zirytował fanów, którzy twierdzili, że miętowy lateksowy kombinezon był ciosem poniżej pasa. Tym razem postawił na nieco mniej kontrowersyjny zestaw – i to był doskonały pomysł. Największą furorę bez wątpienia zrobiły jego spodnie w deseń czarno-białej gazety z czerwonymi nagłówkami. Zestawił je ze srebrnymi, błyszczącymi butami na wysokiej podeszwie, które dodały mu centymetrów i wysmukliły i tak wiotką sylwetkę.

Do spodni i butów, Szpak dobrał soczyście granatowy żakiet z pasem ozdobionym ogromną klamrą, który podkreślił jego talię. To jedyny element w całej jego stylizacji, który nieco gryzie się z resztą – sprawił, że ramiona Michała stały się nieproporcjonalnie szerokie, ale można przymknąć na to oko, bo całość prezentowała się naprawdę znakomicie.

Wisienką na torcie była biżuteria, flagowy dodatek w stylizacjach Szpaka i duże okulary przeciwsłoneczne o kolorowych, półprzejrzystych szkłach. O burzy loków nie musimy chyba wspominać.

Jak wam się podoba w tym wydaniu?

Plejada gwiazd na jesiennej ramówce TVP: Kożuchowska, Szpak, Cichopek, Roznerski i Kalska, Manowska [DUŻO ZDJĘĆ]

Półnagi Michała Szpak z koroną na głowie pozuje jak JEZUS ze Świebodzina! Fanki oszalały z zachwytu!


Czy Michał Szpak dobrze się ubiera?

×