Szukaj

Michał Szpak w Sopocie zakasował wszystkie gwiazdy! Przebierał się kilka razy! Jego kolorowy płaszcz przejdzie do historii! [WIDEO]

Michał Szpak w Sopocie zaszalał jak na prawdziwą gwiazdę przystało. Podczas pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2019 piosenkarz zaprezentował trzy utwory podczas których wielokrotnie się przebierał. Jego szałowy płaszcz z boa jest już hitem całej imprezy.
Michał Szpak Sopot 2019

Michał Szpak Sopot 2019

Pierwszy dzień festiwalu Polsat SuperHit Festiwal 2019 wystartował z wielkim przytupem. Podczas koncertu Platynowego pojawili się wspaniali polscy artyści, którzy zostali uhonorowani za swoje płyty, które pokryły się platyną. Wśród gwiazd nie mogło więc zabraknąć kolorowego ptaka polskiej sceny Michała Szpaka, jego album Byle być sobą pokrył się bowiem podwójną platyną. Dla piosenkarza dzisiejszy koncert jest wydarzeniem szczególnym – zadebiutował także w roli konferansjera.

Zobacz: Gwiazdy na Polsat SuperHit Festiwal 2019: Michał Szpak, Joanna Koroniewska, Paulina Sykut

Wyczekiwany przez fanów występ Michała na sopockiej scenie był największym wydarzeniem dzisiejszego muzycznego widowiska. Gwiazdor pojawił się w amfiteatrze w spektakularnych kreacjach, którymi przyćmił wszystkich wykonawców. Michał wykonał wiązankę swoich największych hitów, zaśpiewał Byle być sobą, Don’t Poison Your Heart i Color Of Your Life. Na piątkowy występ przygotował się niezwykle starannie. Jak na kolorowego ptaka polskiej estrady przystało, przebierał się na scenie wielokrotnie, prawie jak Lady Gaga!

Na początku Michał zaprezentował się w czarnych spodniach i kolorowej ramonesce w barwach tęczy. Kolejną kreacją wokalisty była czarna seksowna koszulka, która znakomicie odsłoniła młode pięknie umięśnione ciało Szpaka. Jednak finał jego występu to dopiero była prawdziwa wisienka na torcie. Szpak wskoczył bowiem w spektakularny płaszcz w kolorowe pasy. Do swojej kreacji dobrał fioletowe teatralne boa którym owinął swoje zmysłowe ramiona.

Takich stylizacji może Michałowi pozazdrościć sama Conchita Wurst!

View this post on Instagram

#MichałSzpak, co za kreacja! ✨✨✨

A post shared by JastrzabPost.pl ???? (@jastrzabpost.pl) on

Zobacz: Michał Szpak zaśpiewał “Tamagochi” w hołdzie dla Kory! To wykonanie przejdzie do historii! [WIDEO]

Zobacz: Michał Szpak wytknął Tulii aż dwa błędy na Eurowizji! To dlatego nie poszło im w półfinale

Zobacz: Michał Szpak chciał zedrzeć strój z dziennikarki! Wpadł w dziki szał na widok jej kosmicznej stylizacji! Wszystko nagrały kamery


Michał Szpak – Polsat Superhit Festiwal 2019, Koncert Platynowy

Michał Szpak – Polsat Superhit Festiwal 2019, Koncert Platynowy

Michał Szpak – Polsat Superhit Festiwal 2019, Koncert Platynowy

Michał Szpak – Polsat Superhit Festiwal 2019, Koncert Platynowy

Michał Szpak na Polsat Superhit Festiwal 2019

Michał Szpak na Polsat Superhit Festiwal 2019

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×