Szukaj

Kontrowersyjna maseczka i odważna ozdoba przy brwiach. Michał Szpak na ramówce TVP nie miał konkurencji

Michał Szpak – jesienna ramówka TVP 2020

Michał Szpak – jesienna ramówka TVP 2020

Michał Szpak na jesiennej ramówce TVP 2020. Wokalista jak zawsze nie zawiódł i swoją stylizacją przyciągał spojrzenia. Kontrowersyjnie.

Już we wrześniu rozpocznie się 11. edycja programu The Voice of Poland. Jest to show, które cieszy się wielką popularnością wśród widzów TVP i pozwoliło zaistnieć wielu utalentowanym ludziom. Niewątpliwą jego atutem są również trenerzy, którzy zasiadają na słynnych już obracanych fotelach. Tym razem będziemy mogli podziwiać Tomsona i Barona, debiutującą Urszulę Dudziak, a także Edytę Górniak i oczywiście Michała Szpaka, który w związku z tym pojawił się na prezentacji jesiennej ramówki Telewizji Publicznej 2020 i jak zawsze zaskoczył stylizacją.

Jak wyglądał Michał Szpak na jesiennej ramówce TVP 2020?

Michał Szpak ma to do siebie, że gdzie się nie pojawi, tam przyciąga wszystkie spojrzenia. Znany jest z kolorowego, odważnego wizerunku. Zapracował też na status gwiazdy w Polsce, więc jego obecność na różnych imprezach jest bardzo pożądana.

Jako że jest jednym z jurorów w The Voice of Poland, nie mogło go zabraknąć na prezentacji jesiennej ramówki TVP 2020. Nie zawiódł tych, którzy liczyli, że zobaczą go w oryginalnej stylizacji.

Szpak pojawił się w kombinezonie stylizowanym na te używane przez lotników. Jego kreacja była zdobiona sznurowaniami i metalowymi guzikami. Całość uzupełnił białymi butami, czapką z daszkiem i kontrowersyjną maseczką ochronną, która była skonstruowana z siateczki, a więc z pewnością nie miała osłaniać przed zakażeniem koronawirusem, a jedynie była elementem wizerunku.

Jednak najciekawszy był mył malutki znaczek, który pojawił się na skroni artysty tuż obok brwi – element przypominający kształtem i kolorem flagę LGBT. Odważnie, ale przecież nie pierwszy raz w wykonaniu Michała Szpaka, który zwykła swoje poglądy głosić bezkompromisowo.

 

View this post on Instagram

Co powiecie na taką maseczkę ochronną? 😱 #MichalSzpak na ramówce #TVP był jedną z najciekawiej wystylizowanych gwiazd 💣

A post shared by JastrzabPost.pl 🦅 (@jastrzabpost.pl) on


Michał Szpak – jesienna ramówka TVP 2020

Michał Szpak – jesienna ramówka TVP 2020

Michał Szpak – jesienna ramówka TVP 2020

Michał Szpak – jesienna ramówka TVP 2020

Michał Szpak – jesienna ramówka TVP 2020

Michał Szpak – jesienna ramówka TVP 2020

Dodaj komentarz

 • Gość 33 pisze:

  chory człowiek potrzebuje leczenia na serio nie chodzi tu o to co zakłada i co promuje ale jaki jest .on potrzebuje pomocy

 • gość pisze:

  Z uwielbianego przez ludzi fajnego chłopaka, stał się persona non grata na salonach. Stracił aurę tajemniczości, utwory a wreszcie miłość fanów. Teraz to wyrachowany, wyuzdany, mściwy aktywista lgbt. Pytanie, która jego twarz jest prawdziwa?

  • Gość pisze:

   widać, że cie ponosi, więc może …ostudź emocje i włącz mózg, śmieszny gościu 😉 ale masz swoją rację , bo racja jest jak dupa, każdy ma Swoją (hehe)

 • fanka muzyki pisze:

  Michał jak zawsze oryginalny strój.To świetny artysta.Dobrze że trzyma z Edytą oni chyba się lubią.Jakieś plotki dawno są nieaktualne.Teraz tylko duet z Edytą.Coś w rodzaju „Dumka na dwa serca.”W The Voice będzie się działo.

 • Gość pisze:

  Michał cudny ,uzdolniony ale śpiewa

 • Gość pisze:

  dokładnie tak nic nie przymuje ta aplikacja co to ma być?

 • Gość3 pisze:

  Michał jest super pomysły ma jak zawsze i do tego kariera kwitnie…

 • Gość pisze:

  Szkoda , że u was wolność słowa nie dopuszcza krytyki. Białoruś.

 • won pisze:

  Tu można pisać tylko ładne chwalące komentarze, więc nic nie napiszę. Wal się cenzorze.

 • Gość pisze:

  To nachalne lansowanie tęczy i parę innych rzeczy zniszczyło mu karierę. Jakoś błysku fleszy nie było widać. Szpak się już nie klika. Na własne zyczenie. Ludzie już mają dość. Wierzyć się nie chce jak spadł ze szczytu. Wygląda na to, że już się nie podniesie, a w każdym razie nie tak szybko.

  • Jola pisze:

   Do Gośc z 27 sierpnia 21;51 To co piszesz jest nieprawdą Michał po za dyskretnym pokazywaniem od czasu do czasu symboli,jakieś paseczki na klapkach marynarki,nie lansuje tego na siłę.Nie spada z żadnego szczytu jak to piszesz.Cały czas trzyma poziom i nadal jest lubiany.Śpiewa nowe utwory,covery czy ty aby nie przesadzasz?

  • Gość4 pisze:

   la la przejdzie?

  • Gość pisze:

   nie zgadzam się do gość z 27 .08

  • Gość pisze:

   co z tą aplikacją nie przyjmuje wpisów?

  • HaHa pisze:

   a ileż to razy szpak ‚nachalnie lansował tęczę’??? w jaki sposób ‚zniszczyło mu to karierę’??? jacy ludzi ‚mają go dość’??? jak ‚spadł ze szczytu’??? gdzie ‚wygląda na to, że już się nie podniesie’??? i ostatnie pytanie: Myślisz???

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×