Szukaj

Michał Szpak w prześwitującej kreacji na festiwalu w Sopocie! Każda diwa pozazdrości mu takiego stroju!

Michał Szpak po raz kolejny zabłysnął na scenie w Sopocie podczas festiwalu Top Of The Top 2019. Jego głos zabrzmiał cudownie w Operze Leśnej, ale stylizacja, to było coś, co zwróciło naszą uwagę. Zobacz, jak wyglądał.
Michał Szpak Sopot 2019

Michał Szpak Sopot 2019

W Sopocie, od 13 sierpnia, trwa festiwal Top of the Top 2019. Wydarzenie zgromadziło na jednej scenie plejadę gwiazd polskich i zagranicznych. Trzeciego dnia swoje przeboje zaśpiewali m.in. Maryla Rodowicz i Michał Szpak. Szczególnie ten drugi zwróciła nasza uwagę. Najpierw zabłysnął, oddając hołd Korze.

Zobacz: Michał Szpak w Sopocie oddał hołd Korze! To, co zrobił z jej piosenką nie mieści się w głowie! Mołek: „Mój Boże, co ona by powiedziała”

Szpak jest niezwykle kolorową osobowością polskiego show biznesu. Od czasu, kiedy w X-Factor wbił jurorów w fotele swoją interpretacją utworu Czesława Niemena Dziwny jest ten świat, nie przestaje zadziwiać! Każdy jego występ wzbudza ogromne zainteresowanie, a wykonywane utwory ogromne emocje. Dodatkowo zaskakuje stylizacjami, które wybiera. Ma własny, oryginalny styl. Nie inaczej było w Sopocie.

Zobacz: Gwiazdy trzeciego dnia „Top of the Top 2019”: Michał Szpak, Maryla Rodowicz, Kasia Stankiewicz, Sławek Uniatowski

Jak wyglądał Michał Szpak?

Podczas swojego drugiego występu, kiedy zaśpiewał dwa utwory: eurowizyjny Color of your life i Jesteś bohaterem, wyglądał oszałamiająco. Niejedna koleżanka po fachu, mogłaby mu pozazdrościć kostiumu. Michał Szpak na te okazję wybrał czarny top, na który narzucił prześwitującą koszulę z długimi, nachodzącymi na wystylizowane dłonie, rękawami. Zestawił to z połyskującymi spodniami, o bardzo luźnym fasonie.

Jak zawsze wyglądał nietuzinkowo.

Zobacz: Sopot 2019: Małgorzata Rozenek swoją fryzurą zakasuje największe gwiazdy! Całe Trójmiasto już huczy o jej metamorfozie!

Michał Szpak – Sopot Top of the Top 2019

Michał Szpak – Sopot Top of the Top 2019


Michał Szpak – Sopot Top of the Top 2019

Michał Szpak – Sopot Top of the Top 2019

All-ONS_1063794301-SKA
Michał Szpak – Sopot Top of the Top 2019

Michał Szpak – Sopot Top of the Top 2019

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×