Odmieniona Olga Bołądź wróciła na salony. Stanik na wierzchu i włosy w nowym kolorze zrobiły furorę na premierze filmu „Wolka”

Zdjęcie (1) Odmieniona Olga Bołądź wróciła na salony. Stanik na wierzchu i włosy w nowym kolorze zrobiły furorę na premierze filmu „Wolka”

[1/8] scena z: Olga Bołądź, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Zdjęcie (2) Odmieniona Olga Bołądź wróciła na salony. Stanik na wierzchu i włosy w nowym kolorze zrobiły furorę na premierze filmu „Wolka”

[2/8] Metamorfoza Olgi Bołądź

Zdjęcie (3) Odmieniona Olga Bołądź wróciła na salony. Stanik na wierzchu i włosy w nowym kolorze zrobiły furorę na premierze filmu „Wolka”

[3/8] Metamorfoza Olgi Bołądź

Zdjęcie (4) Odmieniona Olga Bołądź wróciła na salony. Stanik na wierzchu i włosy w nowym kolorze zrobiły furorę na premierze filmu „Wolka”

[4/8] Metamorfoza Olgi Bołądź

Zdjęcie (5) Odmieniona Olga Bołądź wróciła na salony. Stanik na wierzchu i włosy w nowym kolorze zrobiły furorę na premierze filmu „Wolka”

[5/8] Metamorfoza Olgi Bołądź

Zdjęcie (6) Odmieniona Olga Bołądź wróciła na salony. Stanik na wierzchu i włosy w nowym kolorze zrobiły furorę na premierze filmu „Wolka”

[6/8] Metamorfoza Olgi Bołądź

Zdjęcie (7) Odmieniona Olga Bołądź wróciła na salony. Stanik na wierzchu i włosy w nowym kolorze zrobiły furorę na premierze filmu „Wolka”

[7/8] Olga Bołądź przed zmianą koloru włosów

Zdjęcie (8) Odmieniona Olga Bołądź wróciła na salony. Stanik na wierzchu i włosy w nowym kolorze zrobiły furorę na premierze filmu „Wolka”

[8/8] Olga Bołądź - gwiazdy przed studiem PnŚ i DDTVN

Komentarze

×