Odmieniona Olga Bołądź wróciła na salony. Stanik na wierzchu i włosy w nowym kolorze zrobiły furorę na premierze filmu „Wolka”

Olga Bołądź przeszła metamorfozę

Olga Bołądź przeszła metamorfozę

Olga Bołądź po długiej przerwie wróciła na salony. Aktorka zaskoczyła wszystkich nie tylko odważną stylizacją, ale i nową fryzurą. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy.

Olga Bołądź jest jedną z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia. Doskonale radzi sobie zarówno na małym, jak i dużym ekranie. Największą popularność przyniosły jej role w serialach Czas Honoru Na dobre i na złe.

Gwiazda obowiązki zawodowe łączy z macierzyństwem. Choć jej związek z ojcem kilkuletniego Bruna uległ rozpadowi, zawsze może liczyć na jego pomoc, jednak w wychowaniu chłopca równie dużą rolę odegrała niania, która opiekuje się nim podczas nieobecności rodziców.

Bołądź kilkukrotnie zaskakiwała swoich fanów dyskretnie odmienionym wyglądem, jednak tym razem zmiana widoczna jest już na pierwszy rzut oka. Aktorka nie tylko zmieniła fryzurę, ale i zaprezentowała się w niezwykle eleganckim i odważnym wydaniu.

Olga Bołądź w nowej fryzurze na premierze filmu „Wolka”

Po zluzowaniu obostrzeń nałożonych uprzednio przez rząd w związku z pandemią koronawirusa, gwiazdy coraz częściej pojawiają się na czerwonym dywanie. W poniedziałek odbyła się premiera filmu Wolka, na której błyszczała Olga Bołądź. Gwiazda zaskoczyła wszystkich nowym wizerunkiem.

Aktorka nie tylko postawiła na odważną stylizację, ale i pokazała nową fryzurę. Gwiazda w ostatnim czasie zmieniła kolor włosów do głównej roli w komedii romantycznej Miłość na pierwszą stronę w reżyserii Marii Sadowskiej. Blond dodał jej charakteru i od razu przykuł uwagę fotoreporterów.

Na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że Olga znacznie skróciła długość włosów, jednak zdjęcia wykonane z tyłu są odpowiedzią, że to nie drastyczne cięcie, a upięcie w koka dało tak fenomenalny efekt. Dzięki takiemu zabiegowi możemy wyobrazić sobie, jakby Bołądź wyglądałaby w ultrakrótkiej fryzurze.

Gwiazda postawiła również na odważną stylizację. Na czerwonym dywanie pozowała w białym garniturze z czarnymi klapami, pod który włożyła ciemny, koronkowy stanik. Kreację dopełniła kontrastującymi, spiczastymi szpilkami z dekoracyjną siateczką.

Zajrzyjcie do naszej galerii.

O czym jest film Wolka?

Film Wolka opowiada historię Anny, która po opuszczeniu więzienia musi rozliczyć się z przeszłością. Po wyjściu z zakładu karnego postanawia odnaleźć Dorotę, z którą ma rachunki do wyrównania. Szybko przekonuje się o tym, że może liczyć wyłącznie na siebie, a odnalezienie byłej rywalki nie jest wcale tak proste, jak zakładała. Chcąc skonfrontować się z kobietą, wyjeżdża na Islandię, gdzie podając się za jej przyjaciółkę, zdobywa zaufanie jej rodziny. Nikt jednak nie zdaje sobie sprawy z tego, że nie ma czystych intencji.

W rolach głównych wystąpili: Olga Bołądź, Anna Moskal, Eryk Lubos, Jan Cięciara, Gudmundur Thorvaldsson oraz Bernadetta Statkiewicz.


Metamorfoza Olgi Bołądź

scena z: Olga Bołądź, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Metamorfoza Olgi Bołądź

Metamorfoza Olgi Bołądź

Metamorfoza Olgi Bołądź

Metamorfoza Olgi Bołądź

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×