MET Gala 2021. Irina Shayk pokazała się w najkrótszych włosach w karierze. Ostre cięcie to sprawka kontrowersyjnego projektanta

Irina Shayk

Irina Shayk

Rosyjska modelka Irina Shayk pojawiła się na MET Gala 2021. Uwagę wszystkich przykuły jej krótkie włosy i kłusy strój.

35-letnia Irina Shayk karierę jako profesjonalna modelka zaczęła już w wieku 19 lat. Jej niewątpliwym atutem jest wschodnioeuropejska uroda – modelka pochodzi z mieszanej rodziny rosyjsko-tatarskiej. O Irinie zrobiło się przed laty głośno m.in. za sprawą związków z piłkarzem Cristiano Ronaldo i aktorem Bradleyem Cooperem.

W ostatnim czasie rosyjska modelka spotykała się z kontrowersyjnym miliarderem Kanyem Westem, ale jej relacja z Ye nie przetrwała zbyt długo. Irina odmówiła, gdy raper zaproponował jej wspólny wyjazd do Paryża.

Ona nie chce być kojarzona z romansem z Kanye, a tak by było, gdyby pojawiła się z nim Paryżu. To byłaby kolejna fala spekulacji mówiących, że się spotykają – przekazała zachodnim mediom osoba z jej bliskiego kręgu.

Rosjance nie szczególnie zależy na zawarciu w najbliższym czasie jakiegokolwiek związku:

Ona nie chce być teraz z nikim łączona. Cieszy się, że jest singielką – podsumował informator.

Irina – ze względu na swoją urodę – nie może z pewnością narzekać na brak adoratorów. Będzie ich miała jeszcze więcej po tym, gdy pokazała się na imprezie MET Gala 2021.

Impreza od 74 lat odbywa się w budynku Museum of Art w Nowym Jorku. Od wielu lat każdy z gości gali jest osobiście zapraszany przez redaktor naczelną magazyny Vogue – Annę Wintour. Wśród tegorocznych gości byli m.in. Justin BieberHailey BieberSharon Stone, Kim KardashianJennifer LopezCamila CabelloLil Nas XMegan FoxShawn MendesSerena Williams.

Nowy wygląd Iriny Shayk. Krótkie włosy i kusy strój

Irina Shayk – według swoich fanów – przyćmiła innych uczestników gali. Zwrócili oni uwagę na to, że po raz pierwszy pojawiła się ona w tak krótkich włosach. Ponadto ich uwagę przykuł ostro wycięty strój. Stylizacja została przygotowana przez projektanta Marca Erama i składała się z beżowej sukienki z dodatkami kwiatów na torsie i za przedłużeniem sukni.

Kreacja, dzięki kolorowi i przezroczystości, wręcz zlewała się z naturalnym kolorem skóry Iriny. Eram zadbał też o wyzywające cięcia, dzięki którym Irina zaprezentowała światu biodra.

Część komentatorów porównuje kreację Rosjanki do stroju Kim Kardashian z gali w 2019 roku (zdjęcia można zobaczyć tutaj). Kim postawiła wówczas na podobne kolory.


Irina Shayk. Zdjęcie z Instagrama Jeremy'ego Scotta

Irina Shayk. Zdjęcie z Instagrama Jeremy'ego Scotta

shayk2

Irina Shayk. Skrin z wywiadu

Irina Shayk w różowych stylizacjach

Irina Shayk w różowych stylizacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×