Szukaj

Melania Trump zakasała rękawy swojej szałowej koszuli i pojechała rozdawać dzieciom prezenty. W tak obcisłych jeansach jeszcze jej nie widzieliście!

Melania Trump rozdaje prezenty dzieciom żołnierzy

Melania Trump w obcisłych jeansach i koszuli w kratę rozdawała prezenty dzieciom żołnierzy przebywających na zagranicznych misjach. W takich stylizacjach nie widujemy jej codziennie. Zobaczcie zdjęcia

Melania Trump w obcisłych jeansach i koszuli w kratę rozdaje dzieciom prezenty

Melania Trump jest nie tylko przepiękną ozdobą u boku prezydenta Stanów Zjednoczonych, ale przede wszystkim bardzo aktywną Pierwszą Damą. Samodzielnie wybiera się na zagraniczne wizyty dyplomatyczne, bierze udział w wielu akcjach charytatywnych i kampaniach społecznych. Niedawno odwiedziła siedzibę Czerwonego Krzyża, a 12 grudnia wybrała się na spotkanie z dziećmi żołnierzy, których rodzice przebywają za zagranicznych misjach i nie wrócą do domu na Boże Narodzenie. Trump stanęła na wysokości zadania i zadbała, by każde dziecko dostało tego dnia specjalny prezent. Pokazała się przy okazji w wydaniu, w którym rzadko jest widywana.

Melania zwykle stawia na eleganckie garsonki i seksowne sukienki. Tym razem, podczas spotkania z dziećmi, miała na sobie dużo wygodniejszy outfit. Pierwsza Dama postawiła na obcisłe niczym druga skóra jeansowe spodnie, które pięknie podkreśliły jej nogi i kształtną pupę. Do nich dobrała koszulkę w czerwono-czarną kratę, w talii spiętą szerokim pasem z klamrą, co świetnie eksponowało szczupłą sylwetkę.

Do kompletu dobrała zaś granatowe kozaczki przed kolano na niewysokiej szpilce. Włosy, jak zwykle, pozostawiła rozpuszczone, a na twarzy miała swój flagowy, skupiony na oczach makijaż.

Jak wam się podoba w takim casualowym wydaniu?

Melania Trump w małej czarnej chwali się niewiarygodnie wąską talią. Nigdy nie była taka szczuplutka!

Melania Trump rwie włosy z głowy. Jej idealne rodzinne święta zaburza jeden denerwujący problem!

Nieprzyzwoicie droga kreacja i hollywoodzki uśmiech. Tak Melania Trump zdeklasowała konkurencję na szczycie G20!


Czy Melania Trump jest dobrą Pierwszą Damą?

×