Szukaj

Melania Trump zakryła seksowną mini wielkim pasiastym płaszczem. Chciała wyglądać jak namiot cyrkowy?

Melania Trump wpadka

Melania Trump zaliczyła modową wpadkę?

Melania Trump w zbyt dużym płaszczu czyta bajkę dzieciom w szpitalu. To nie jest jej najlepsza stylizacja. Zaliczyła modową wpadkę? Zobaczcie zdjęcia

Melania Trump w ogromnym płaszczu czyta dzieciom

Melania Trump słynie ze swojego doskonałego gusty, niezwykłego wyczucia do łączenia dodatków z kreacjami i niewymuszonej elegancji, którą emanuje każdego dnia – zwykle nawet w pospolitych jeansach. Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych reprezentuje cały kraj, a jej wyglądem zachwycają się zwykle wszystkie media na świecie. Nie sposób więc zrozumieć co się stało podczas jej wizyty w Centrum Zdrowia Dziecka, ale nie można tego nazwać oszałamiającym sukcesem.

Oversize’owe bluzy czy sukienki wróciły niedawno do łask i mają się świetnie – zwykle jednak komponuje się je z czymś, co podkreśli sylwetkę zamaskowaną zbyt dużą ilością materiału. Melania postanowiła zrobić dokładnie na odwrót. Podczas wizyty u dzieci z jednego z amerykańskich szpitali, dopasowaną białą mini zakryła ogromnym pasiastym płaszczem.

Spod ogromnego wełnianego płaszcza w czerwono-białe pasy, ozdobionego dużymi guzikami, wystawała elegancka biała sukienka, która świetnie podkreślała nogi Melanii. Niestety, ogromne wierzchnie nakrycie psuło cały efekt. Warte uwagi są za to szpilki, również w czerwono-białe pasy, które byłyby genialnym świątecznym akcentem do samej kreacji, gdyby nie przytłaczała ich reszta stylizacji.

Tym razem zaliczyła modową wpadkę?

Melania Trump została blodnynką! Nowa fryzura odjęła jej lat! Wspaniała zmiana

Melania Trump zakasała rękawy swojej szałowej koszuli i pojechała rozdawać dzieciom prezenty. W tak obcisłych jeansach jeszcze jej nie widzieliście!

Melania Trump w małej czarnej chwali się niewiarygodnie wąską talią. Nigdy nie była taka szczuplutka!


Melania Trump czy Agata Duda? Która pierwsza dama jest piękniejsza?

×