Szukaj

Melania Trump oddała hołd księżnej Dianie podczas spotkania z królową! Wyglądała niemal identycznie jak Lady Di w 1985 roku!

Melania Trump w Wielkiej Brytanii pojawiła się u boku Donalda Trumpa. Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych podczas spotkania z królową Elżbietą II zaprezentowała się w białym kostiumie z granatowymi elementami, który przypomina strój księżnej Diany z 1985 roku.

Księżna Diana, Melania Trump

Melania Trump i Donald Trump w poniedziałek zawitali do Wielkiej Brytanii, gdzie spotkali się z królową Elżbietą II. Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych po raz kolejny zachwyciła swoją stylizację. Wybrała bowiem strój, który idealnie wpisywał się w kanony panujące na królewskim dworze. Na uwagę zasługuje jeszcze jeden fakt – elegancki komplet Melanii został odebrany jako swego rodzaju hołd dla księżnej Diany, która 31 sierpnia 1997 roku zginęła w tragicznym wypadku w Paryżu.

Trump postawiła na klasykę. Wybrała prostą białą sukienkę zapinaną na guziki, która lekko zachodziła za kolano. Do swojej eleganckiej kreacji Melania dobrała granatowy pasek, którym podkreśliła szczupłą sylwetkę. Żona Donalda wybrała także biało-granatowy kapelusz z dużym rondem, który nie tylko doskonale pasował Pierwszej Damie, ale jest także typem nakrycia głowy powszechnie noszonym na brytyjskim dworze podczas uroczystych wydarzeń. Dlaczego? Przez setki lat ten element garderoby uznawany był za symbol przynależności do wyższej klasy społecznej i do dziś jest elementem, w którym należy pokazać się podczas ważnych wydarzeń.

Fani rodziny królewskiej błyskawicznie dostrzegli podobieństwo w stroju Melanii do kompletu w jakim księżna Diana pojawiła się w 1985 roku podczas swojej wizyty w Melbourne w Australii. Obie stylizacje różniła jedynie góra kreacji – Melania postawiła na zapięcie aż pod samą szyję, zaś u Diany możemy zobaczyć nieco głębszy dekolt – w obu przypadkach postawiono na granatowe kołnierzyki.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Niepełna rodzina królewska powitała Donalda Trumpa. Zabrakło nie tylko Meghan. Zobacz, kto się pojawił

Zobacz: Donald Trump skomentował wywiad Meghan Markle.”Jest taka paskudna”

Zobacz: Melania Trump przez dwa dni zachwycała swoją nową drogą kreacją! Jej nowa stylizacja powaliła na kolana świat mody


Donald i Melania Trump z wizytą w Wielkiej Brytanii

Donald i Melania Trump z wizytą w Wielkiej Brytanii

Księżna Diana w biało-granatowym komplecie

Księżna Diana w biało-granatowym komplecie

Melania Trump -kapelusz, Wielka Brytania

Melania Trump -kapelusz, Wielka Brytania

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×