Szukaj

Melania Trump oszołomiła swoim wyglądem na spotkaniu z Putinem! W żółtej sukience wyglądała lepiej niż księżna Kate i Meghan Markle!

Melania Trump w żółtej sukience na spotkaniu z Putinem

Melania Trump na spotkaniu z Władimirem Putinem

16 lipca Donald Trump, wraz ze swoją piękną małżonką Melanią, udał się w swoją kolejną bardzo ważną podróż. Tym razem amerykańska para prezydencka pojawiła się w Finlandii, aby odbyć zapowiadane od dawna przez media spotkanie z Władimirem Putinem.

Po trzech dniach spędzonych w Wielkiej Brytanii z rodziną królewską, pierwsza dama USA do Helsinek przygotowała kolejną czarującą kreację.

Cały świat jest pod ogromnym wrażeniem wyglądu Melanii, która na spotkaniu z rosyjskim przywódcą zadała szyku, prezentując się w przepięknej żółtej sukience Gucci. Kreacja Melanii była zdobiona guzikami z przodu oraz dużym klasycznym kołnierzem. Melania bardzo sprytnie podkreśliła swoją zgrabną sylwetkę szerokim pasem w talii, wykończonym ozdobną klamrą w kształcie motyla.

Ciekawostka jest fakt, że motyl Melanii doskonale wpasował się w fakturę kreacji pierwszej damy Finlandii, której suknie zdobiły aplikacje również z motylami. Warto jednak nadmienić, że zgodnie z zasadami protokołu dyplomatycznego, przedstawiciele pierwszych dam dokładnie konsultują kreacje, które założą na oficjalne spotkania, zatem nie ma mowy o przypadku w kwestii wspomnianego motywu.

Zjawiskowa żółta kreacja Gucci kosztuje 3 700 dolarów, czyli ponad 13 tysięcy złotych.

Co ciekawe, kolor żółty ostatnio pokochały także brytyjskie księżniczki – Meghan Markle i księżna Kate również miały na sobie kreacje w tej jaskrawej barwie. Czy udało się którejkolwiek z nich przyćmić śliczną Melanię?

Zaczęło się! Księżna Kate skopiowała stylizację Meghan Markle! I zrobiła furorę!

Melania Trump zaczarowała Brytyjczyków swoją szałową pasiastą sukienką od Victorii Beckham! Znamy jej cenę

Melania Trump w Londynie przeszła samą siebie. Tak elegancka nie była nawet na Balu Inauguracyjnym


Czy Melania Trump jest dobrą Pierwszą Damą?

×