Szukaj

Melania Trump podrabia Meghan Markle! Ubrała się niemalże tak samo jak księżna Sussexu!

Melania Trump i Meghan Markle mają podobny styl

Roland Mouret to projektant, którego kreacje pokochała nie tylko Meghan Markle. Ostatnio w sukience marki pokazała się Melania Trump. Pierwsza Dama USA wystąpiła w niej podczas wczorajszej ceremonii wręczenia Medali Wolności w Białym Domu. Trzeba przyznać, że był to zdecydowanie dobry wybór.

Trump coraz lepiej sprawdza się w roli Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych. Kiedy jej mąż uczestniczy w ważnych uroczystościach, ona wiernie trwa u jego boku, prezentując się najlepiej jak tylko potrafi. Tak też było podczas piątkowej uroczystości, podczas której prezydent spotkał się z siedmioma niezwykłymi Amerykanami, laureatami Medalu Wolności.

Nic więc dziwnego, że Melania, wiedząc że będzie na oczach całego świata, włożyła dzieło jednego z projektantów cenionych na całym świecie. Trump sięgnęła po niebieską suknię Roland Mouret, która kosztuje 1140 dolarów (ponad 5500 zł). Kreacja zmysłowo przylega do ciała i w smaczny sposób eksponuje największe atuty sylwetki właścicielki, szczególnie z tyłu. Wszystko przez zamek, który rozciąga się od szyi i kończy się na wysokości ud.

Pierwsza Dama stylizację uzupełniła luksusowym dodatkiem. Chociaż zrezygnowała z biżuterii, zdecydowała się założyć buty, które nie przejdą bez echa. Mowa o błyszczących skórzanych szpilkach Christiana Louboutina, które pozwoliły ubarwić jej sukienkę.

Warto zaznaczyć, że niemalże identyczną kreację, tyle że ozdobioną efektowną falbaną, miała na sobie już dwukrotnie Meghan Markle – tuż przed swoim książęcym ślubem i podczas pierwszej oficjalnej wizyty w Dublinie. Brytyjska księżna w obu sukienkach wyglądała znakomicie. Niewykluczone więc, że Melania pozazdrościła jej świetnego wyczucia stylu i sama zainspirowała się jej wyborem.

Prezydent i jego żona, kiedy wchodzili do Pokoju Wschodniego w Białym Domu, gdzie czekali laureaci, trzymali się za rękę. Donald, kiedy tylko przekroczył próg pomieszczenia, zaczął machać do nagrodzonych i ich rodzin.

Dodajmy, że Prezydencki Medal Wolności to najwyższy honor, jaki Ameryka daje cywilowi. Melania siedziała w pierwszym rzędzie, podczas gdy jej mąż stanął na scenie w kluczowym momencie ceremonii.

Seksowna Melania Trump w czerni i Brigitte Macron w odważnej mini chwalą się nogami przed pałacem Elizejskim. Zrobiło się gorąco!

Donald Trump wspomina wizytę w Polsce! Mamy powód do dumy

Brigitte Macron wystąpiła w trzech kreacjach jednego dnia. Wszystko po to, by przyćmić Melanię Trump!


Czy Melania Trump jest dobrą Pierwszą Damą?

×