Szukaj

Melania Trump w Egipcie zwiedza piramidy w bardzo wygodnym stroju. Pierwszy raz założyła takie spodanie

Melania Trump z wizytą w Egipcie

Melania Trump nie miała łatwo w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Skandal z Donaldem Trumpem i gwiazdą porno, Stomy Daniels, solidnie nadszarpnął zdrowie psychiczne Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych i ostro dał jej w kość. Melania udowodniła jednak, że nic nie jest w stanie jej złamać, a swoje obowiązki wypełnia wciąż z niesamowitą gracją i czarem. Zachwyca również stylizacjami – co świetnie było widać podczas jej wizyty w Egipcie.

Pierwsza Dama po wizycie w Ghanie udała się właśnie do krainy piramid i sfinksów, w ramach swojej pierwszej solowej podróży od wielu miesięcy. Wcześniej jej stylizacje były bardzo ostrożne i wyważone, stawiała wyraźnie na wygodę, ale w Egipcie naprawdę pokazała dlaczego nazywa się ją ikoną stylu i mody.  Wystarczy spojrzeć na najnowsze zdjęcia, które wyglądają jak z sesji zdjęciowej do Vogue’a, a nie z wypadu na dyplomatyczne spotkanie.

Melania znów postawiła na płaskie buty i spodnie z szeroką nogawką. Do białych spodni z ciemnym paskiem i białej koszuli, Pierwsza Dama dobrała marynarkę w beżowym odcieniu i szarfę w kolorze granatowym, związaną zgrabnie pod kołnierzykiem. Tego samego koloru szarfa obecna była również na kapeluszu z szerokim rondem, który chronił ją przed poparzeniami słonecznymi.

Jak wam się podoba? Zdjęcia robią wrażenie!

Opalona na czekoladkę Melania Trump pożegnała Ghanę. W Afryce nie poszalała z kreacjami

Melania Trump w płaskich butach i szerokich spodniach! Ryzykowna stylizacja Pierwszej Damy USA

Agata Duda to druga Melania Trump. Projektantka ujawniła nam, jakie wymagania ma Pierwsza Dama [WIDEO]


Melania Trump z wizytą w Egipcie

Melania Trump z wizytą w Egipcie

Melania Trump z wizytą w Egipcie

Melania Trump z wizytą w Egipcie

Melania Trump z wizytą w Egipcie

Melania Trump z wizytą w Egipcie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×