Szukaj

Ciężarna Meghan Markle w sukience z sieciówki przyłapana w londyńskim schronisku! Adoptowała kolejnego psa?

Meghan Markle w ciążowej sukience z sieciówki.

Mrghan Markle w jasnej sukience z H&M oraz w markowym płaszczyku odwiedziła The Mayhew Animal Home w Londynie. Księżna w kreacji z sieciówki spotkała się z pracownikami schroniska i rozważała adopcję kolejnego psa.

Meghan Markle niebawem zostanie mamą, jej brzuszek ciążowy jest już ogromny zatem poród może nastąpić właściwie w każdej chwili. Mimo swojego stanu błogosławionego, żona księcia Harry’ego nie zaprzestała pojawiać się na oficjalnych wizytach. Tym razem przyszła mama wybrała się z wizytą do londyńskiej organizacji charytatywnej dla zwierząt, której to tydzień temu została ogłoszona królewskim patronem – The Mayhew Animal Home w Londynie.

W środę po południu Meghan Markle już jako ambasador odwiedziła placówkę dla zwierząt. Na wizytę w organizacji Meghan wybrała kremowy look. Żona księcia Harry’ego zaprezentowała swój ogromny brzuch w dopasowanej do sylwetki sukience H & M z dzianiny, połączonej z  jasnym płaszczem marki Armani. Meghan jest wielką miłośniczką zwierząt, zatem nikogo nie dziwi fakt, że brała na ręce rocznego pieska o imieniu Minnie, który miał właśnie wstąpić w proces  adopcji. Meghan bardzo chciała zabrać pieska do domu, ale powiedziała:

Nie możemy wziąć drugiego psa przez dziecko, ponieważ nasze ręce będą pełne roboty

37-letnia Meghan pokazała zgrabne nogi na których miała wysokie stylowe szpilki, do których dobrała torbę Falabella od Stella McCartney. Dzianinowa sukienka Meghan miała stójkę i miękkie szwy boczne, dzięki czemu idealnie dopasowała się do rosnącego brzucha księżnej.

Zobaczcie jak wyglądała

Znamy termin porodu Meghan Markle! Bukmacherzy jednak się pomylili

Meghan Markle ubrała się jak księżna Diana. Pierwszy raz wyglądała wręcz identycznie

Księżna Kate w starej kreacji zawitała do opery! Kolor piękny ale i tak wszyscy patrzyli na buty


Meghan Markle czy księżna Kate? Która ładniejsza?

×