Szukaj

Meghan Markle nosi niedrogie rzeczy z sieciówki, a przy tym zachwyca! Swoją ostatnią stylizacją oczarowała cały świat mody!

Meghan Markle w dodatkach z sieciówki

Meghan Markle w dodatkach z sieciówki

Meghan Markle nosi fascynator z sieciówki

Meghan Markle słynie ze swojego dobrego gustu i świetnych stylizacji – nawet przeciwnicy jej ślubu z księciem Harrym nie mogą odmówić jej klasy i elegancji, które w ostatnich miesiącach wznoszą się na zupełnie nowe wyżyny. I choć tabloidy lubią krzyczeć o „wpadkach”, tak naprawdę Markle nie zaliczyła jeszcze żadnej. Jej stylizacje są dopięte na ostatni guzik. A ten guzik często wcale nie kosztuje zbyt dużo.

Meghan i Harry pojawili się niedawno na ślubie Celii McCorquodale, siostrzenicy księżnej Diany. Panna młoda wyglądała bosko, jednak największą uwagę wszystkich gości weselnych, przykuli przede wszystkim książę i księżna Sussex. Wszystko za sprawą wystylizowanej jak na pokaz mody Meghan, która na ślubie pojawiła się w biało-błękitnej długiej sukni Oscara de la Renty, toczku Caroliny Herrery i szpilkach Aquazzura.

Duże marki, duże pieniądze i… fascynator z Marks&Spencer za niewiele ponad 150 złotych. Fascynatory, toczki i kapelusze to tradycyjny element ubioru każdej brytyjskiej arystokratki, ale jak widać wcale nie trzeba wydawać na nie fortuny. Nie dość, że efektowny, to jeszcze bardzo tani. I w dwóch kolorach – na stronie sklepu można go dostać w kremowym odcieniu, na który zdecydowała się Markle oraz w szaroniebieskich barwach.

Co wy na to? 😉

Wszyscy patrzyli tylko na Meghan. Na ślubie kuzynki Harry’ego to księżna Sussex była w centrum uwagi! To zasługa jej obłędnej kreacji

Co tam Meghan Markle i książę Harry. To dopiero ślub roku! Gejowska ceremonia w rodzinie królewskiej!

Ale wpadka! Szwedzka księżna w ślubnej sukni Meghan Markle! Nawet buty i fryzurę miała identyczne!


Fascynator Meghan Markle marki Marks&Spencer

Fascynator Meghan Markle marki Marks&Spencer

Meghan Markle i książę Harry na ślubie

Meghan Markle i książę Harry na ślubie

Meghan Markle i książę Harry na ślubie

Meghan Markle i książę Harry na ślubie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×