Szukaj

Ciężarna Meghan zadała szyku podczas show w amerykańskiej telewizji. Jej sukienka za niecałe 120 zł, to prawdziwy hit

Meghan Markle

Meghan Markle

Książę Harry udzielił wywiadu Jamesowi Cordenowi. Po raz pierwszy aż tak się otworzył w telewizji. Gospodarz show zadzwonił także do Meghan. Jak wyglądała? Jej sukienka, to prawdziwy hit.

Książę Harry przyjął zaproszenie do programu Jamesa Cordena. Wywiadu udzielił, przemierzając ulice Los Angeles piętrowym autobusem, tak charakterystycznym dla Londynu. Atmosfera była bardzo przyjemna – panowie popijali herbatkę, a wnuk królowej Elżbiety II mocno się rozgadał. Gospodarzowi show nawet udało się go namówić do rapowania. Fani rodziny królewskiej są zachwyceni.

Podczas rozmowy wyszło na jaw, że Harry jest bardzo dumny z Archiego. Pochwalił się, jak pięknie rozwija się jego synek.

Mój syn ma już ponad półtora roku, histeryzuje, ma niesamowitą osobowość, składa już dwa, trzy słowa, śpiewa piosenki. Jego pierwsze słowo brzmiało „krokodyl”, składające się z trzech sylab – mówił Cordenowi.

Przy okazji zdradził, jaki prezent zrobiła maluchowi prababcia pod choinkę.

Co ciekawe, moja babcia zapytała nas, co Archie chce na Boże Narodzenie, a Meg powiedziała, że ​​gofrownicę. Wysłała nam gofrownicę dla Archiego. Na śniadanie Meg wymyśla teraz kolejne organiczne mieszanki do gofrownicy. Archie kocha to. Dosłownie budzi się rano i mówi „gofr” – zdradził Harry.

Corden w pewnym momencie rozmowy zadzwonił także do Meghan. Mimo że wydawała się zaskoczona, prezentowała się nienagannie.

W jakiej sukience pokazała się Meghan podczas rozmowy z Jamesem Cordenem?

Podnosząc słuchawkę, Meghan wydawała się zaskoczona, gdy zdała sobie sprawę, że to James rozmawia przez telefon, a nie jej mąż. Szybko się roześmiała, gdy Corden powiedział jej, dlaczego dzwoni. Chwilę wcześniej namawiał wnuka królowej Elżbiety II, by kupili z żoną rezydencję Bel Air.

Byłabyś księżniczką Bel Air – powiedział.

Meghan w ogóle się nie speszyła i szybko udzieliła odpowiedzi. Przy okazji zdradziła, jak pieszczotliwie zwraca się do męża:

To wspaniałe, ale myślę, że mamy już dość przeprowadzek. Haz, jak idzie twoja trasa po LA?

Bystre oko internautów dostrzegło, jak nienagannie wyglądała Meghan. Miała na sobie elegancką niebieską sukienkę z bufiastymi rękawkami i marszczona górą, którą fani od razu znaleźli w sieci, to dzieło marki Velvet Torch, kosztująca nieco ponad 21 funtów, czyli około 120 złotych. Kreacja to prawdziwy hit i już zaczęła znikać ze sklepów.


książę Harry u Jamesa Cordena

książę Harry u Jamesa Cordena

książę Harry u Jamesa Cordena

książę Harry u Jamesa Cordena

książę Harry u Jamesa Cordena

książę Harry u Jamesa Cordena

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×