Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Meghan Markle chce wyglądać jak księżna Kate, ale znowu coś poszło nie tak. Ostatnia stylizacja rozczarowała fanów

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w młodzieżowym radiu


Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w młodzieżowym radiu

Książę Harry i jego narzeczona Meghan Markle zostali powitania przez tłum fanów, gdy przybyli do młodzieżowej stacji radiowej na londyńskim Brixton. Wizyta miała na celu sprawdzenie prac wspierających młodych ludzi. Zgodnie z tradycją para wykonała spacer wzdłuż zgromadzonego tłumu. Przywitali się z młodzieżą oraz wykonali pamiątkowe zdjęcia.

W studiu nie brakowało zabawnych sytuacji. Książę Harry pokazał Meghan mikser CD i wykonał żartobliwy gest sugerujący scratching utworu. Markle zaś nie żałowała przemiłych słów skierowanych w stronę 17-latki prowadzącej audycję, którą pochwaliła za wykonywaną pracę:

Rozumiem, dlaczego wasz program jest tak popularny. Dbacie o każdy szczegół i wasze podejście jest tak wciągające – wyznała. Muszę się dostroić – następnie rozśmieszyła wszystkich gości narzeczona księcia Harry’ego.

Nie zabrakło również serii pytań podczas audycji do najpopularniejszej obecnie pary Wielkiej Brytanii. Jeden z DJ-ów zapytał księcia Harry’ego o równość płci. Brat Williama bardzo szybko wskazał na Meghan i z uśmiechem stwierdził, że to ona odpowie na to pytanie.

Tak dla równości płci – powiedziała z uśmiechem amerykańska aktorka.

Warto przypomnieć, że była to od czasu ogłoszenia zaręczyn pierwsza oficjalna królewska podróż, podczas której książę Harry i Meghan Markle odbyli serię wielu spotkań. Być może dlatego też fani rodziny królewskiej, którzy przyzwyczaili się do widoku perfekcyjnie wyglądającej księżnej Kate, mieli uwagi co do stylizacji Meghan Markle. Przyszła księżna miała na sobie sweter Mark&Spencer, spodnie Burberry oraz beżowy płaszcz Smythe.

  • Wygląda jak każda dziewczyna na zakupach w centrum handlowym, a to oficjalne spotkanie!
  • Nie podoba mi się jej styl, jest zbyt codzienny.
  • Księżna Kate jest królową stylu w pałacu i raczej się to nie zmieni – pisali internauci.

Czy wy też uważacie, że Meghan powinna popracować nad swoimi stylizacjami?

Paparazzi uchwycili ciążowy brzuszek księżnej Kate w najlepszym ujęciu jakie tylko mogli zrobić! Jest już pięknie zaokrąglony!

To może być HIT! Czarnoskóra światowa gwiazda będzie druhną na ślubie Meghan Markle!? Co na to księżna Kate?

Księżna Kate stosuje ostre metody wychowawcze. W XXI wieku to brzmi jak absurd!

Czy Meghan Markle i książę Harry pasują do siebie?Komentarzy: 2


MJ - Sydney | 10 stycznia 2018, 10:09

Bardzo sportowy a zarazem bardzo elegancki!


Gość | 10 stycznia 2018, 00:45

świetnie wygląda i myślę, ze wcale nie chce ubierać się jak Kate, ja też nie chcę, nie podoba mi się taki banalny, babciowaty styl


Dodaj komentarz
×